Суд не взяв під варту скандального екс-директора Луцького комбінату хлібопродуктів
Таке рішення ухвалила колегія суддів Апеляційного суду міста Києва за результатами розгляду скарги прокурора, - повідомляє «Слово і Діло».
У скарзі прокурор САП зазначав, що Москвич неодноразово відлучався з населеного пункту, в якому він проживає, без дозволу.
Наголошується, що підозрюваний протягом січня, ігноруючи покладено обов'язки й розуміючи правові наслідки таких порушень, відвідував населені пункти Луцького району та Луцьк, де проживають більшість свідків.
Також прокурора додав, що поліцейськими органами був забезпечений електронний засіб контролю, в зв'язку з чим Москвич у період із 23 до 26 січня шляхом обману детектива НАБУ та працівників поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області ухилявся від застосування до нього браслета.
Однак, на думку колегії суддів, прокурор просто заявив про порушення Москвичем обов'язків без вказівки, коли саме було допущене підозрюваним порушення обов'язків і якими саме допустимими доказами це підтверджується. Також у суді зазначають, що в судовому засіданні прокурорами САП також не було надано належних, переконливих і достатніх доказів на підтвердження доводів викладених в апеляційній скарзі.
Колегія суддів відмовила в задоволенні апеляції.
Нагадаємо, суд узяв під варту екс-директора Луцького КХП №2 з альтернативою застави в 2,64 млн грн. У разі внесення такої суми на Москвича мали покласти наступні зобов'язання: прибувати за першою вимогою; не відлучатися з місця проживання без дозволу; повідомляти про зміну місця проживання та/або роботи; утриматися від спілкування з фігурантами справи; здати закордонні паспорта та носити електронний браслет.
Заставу таки сплатили, і Степана Москвича випустили з-під арешту.
Раніше суд наклав арешт на бізнес і майно Москвича.
Степан Москвич через суд намагався оскаржити дії поліцейського, який одяг на нього електронний браслет після внесення підозрюваним застави.