«Я ж педагог, могу всьо!» – луцька журналістка про нові випробування для вчителів
Про це йдеться у блозі інтернет-видання "Волинь24".
Нещодавно Гриневич розповіла, що вчителі можуть підвищити свою зарплатню шляхом набору більшої кількості робочих годин. Наприклад, працювати на 1,5 ставки, і тоді у них, відповідно, збільшиться зарплата.
"Ну так беріть вище – вчителі можуть працювати і на три ставки! І на чотири! А шо, вже як вчитель праці може табуретку зробити, то шо, він сумочку не скроїть з дівчатами? Чи вчитель англійської польську не вивчить? Тим більше, шо з нашим рівнем життя польську за літо виучують всі! Тепер заробити можна буде ого-го!", - пише журналістка.
Ольга Магас відзначила, що з січня 2019 року в Україні стартує сертифікація для вчителів. Якщо пройти її успішно, то теж можна розраховувати на підвищення зарплати (20% окладу). Для цього педагогам потрібно скласти ЗНО, отримати оцінку свого відкритого уроку і створити електронний портфоліо (провести відеозйомку уроку з описом).
"А ше – вивчити азбуку Морзе, опанувати всі мови програмування, навчитись мистецтву оригамі, скласти всі нормативи по стрибках, бігу, ходьбі, плаванню, стрибках із жердиною, без жердини, на жердині і в мішках (так, про всяк випадок), навчитись малювати, вишивати, забивати дюбелі без дрилю, пройти курси "Кримінальна психологія" і "Як вижить, коли кругом одні зомбі", здати на права категорій А, Б, С, Д, зупинити коня на ходу, зайти в горящу ізбу, зняти то все на відео, загрузити у всі акаунти і на власний канал "Яжпедагог" і потім спокійно їхати в Чехію на завод пакувати канфєти, але з відчуттям того, шо в Україні ти капєц класний педагог!" – додала лучанка.