Виходила заміж за інженера, а стала матушкою: зворушлива історія подружжя на Волині
Про це йдеться на сторінках газети "Волинь" від 10 січня 2019 року.
Нонна навчалась у Луцькому педучилищі.
"Я мала одногрупницю, яка жила у Княгининку. У гості якось приїхала до неї, і ми пішли у спортзал місцевої школи. Там якраз займались хлопці, серед яких був Олександр. Тоді і познайомились", - розповідає матушка.
Хлопець навчався у Луцькому індустріальному іституті. Вони зустрічались десь рік.
"До одруження було ще далеко. Загалом ми зустрічались років чотири. А що перерва була, то, мабуть, відіграло те, що жили у різних місцях.Нонна їздила у своє Дубно. Та й думаю, треба було відпочити один від одного . Але видно у Бога інші плани на людей. Тому і зустрілись знову", - пригадує отець Олександр.
Після закінчення інституту, Олександр Білінський не працював за фахом інженера-механіка з обробки металів. А пішов навчився майструвати вироби з деревини і так заробляв.
Матушка, каже, що у отець Олександр гарно грав на гітарі і навіть присвячував їй пісні.
Весілля вони відзначили у 1996 році.
"Батьки мої - дуже віруючі люди. Я думаю, що на вибір мого духовного шляху мали вплив якраз материнські молитви. Священицький шлях не був дитячим вибором", - каже Олександр Білінський про те, як став священиком.
У духовну семінарію він поступив у 25 років, коли найстаршому сину було вже 3 роки.
"Як чоловік поступив, я пішла на регентські курси. Я дуже хотіла вчитись. І ось завагітніла втретє - Ванею. То довелось взяти "академку", - поділилась матінка Нонна.
Уже 13 років отець Олександр настоятель - настоятель храму у Колках.
"Ми з матушкою живемо за Божими заповідями - то і все. Можливо , люди бачать все, відчувають і роблять для себе якісь висновки", - говорить священик.
Зараз подружжя виховує шестеро дітей. Чотири сини і дві доньки. Старші Ілля та Павло вчаться в університеті, молодші - у школі.