Понад 21 мільйон військового збору сплатили волиняни цьогоріч у січні
Про це повідомляє прес-служба головного управління ДФС у Волинській області.
На обороноздатність країни в області мобілізовано на 19 відсотків коштів більше проти січня 2018 року.
«Коли йдеться про незалежність держави та безпеку кожного з нас, питання високої податкової культури та активної громадянської позиції не потребує особливих аргументів – українська армія повинна мати достатньо коштів для захисту країни.
Тож, від позиції працедавців, які виконують функцію податкового агента в питанні нарахування і сплати військового збору із зарплати, значною мірою залежить фінансування оборонної галузі. Приємно відзначити, що більшість суб’єктів господарювання Волині – свідомі того, як важливо нині працювати легально, уникаючи фактів «тіньової» зайнятості», - зазначила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.
Керівник волинських фіскалів наголосила, що використання неоформленої належним чином робочої сили не лише мінімізує податки до бюджету, а й позбавляє найманих працівників соціальних гарантій.
«Держава гарантує кожному, хто працює легально, певні соціальні стандарти. Тому спроби оптимізувати податки через так званих трудових нелегалів – серйозне порушення закону та позбавлення права на соціальний захист найманих працівників. Такі факти не мають права на існування в суспільстві, що прагне досягнути європейських стандартів якості життя», - підсумувала Світлана Савчук.
За підсумками січня 2019 року найбільшу суму військового збору сплачено у м. Луцьку – 9,6 мільйона гривень, на території Луцького району – 1,7 мільйона гривень, у м. Ковель – майже 1,2 мільйона гривень, у м. Нововолинськ – понад 1 мільйон гривень. у м. Володимир-Волинський - 966 тисяч гривень військового збору.