Новини

Луцького депутата, який давав хабара, посадили під домашній арешт

Луцького депутата, який давав хабара, посадили під домашній арешт
Депутата Луцької міської ради Євгенія Ткачука, який пропонував хабара посадовцю управління Держпраці, обрали міру запобіжного заходу.

Про це повідомили "ВолиньPost" у прес-службі прокуратури області.

Нагадаємо, Луцький депутат та підприємець Євгеній Ткачук давав посадовцю Управління Держпраці в області хабара в сумі 1100 доларів за неофіційно оформлених працівників у нього на фірмі.

За інформацією правоохоронців, неправомірна вигода надавалася за не накладення штрафів за використання праці найманих працівників у фірмі депутата без оформлення з ними трудових відносин.

23 лютого Євгенію Ткачуку оголосили про підозру. Того ж дня по обіді депутата відвели в ГУНП у Волинській області, аби допитати як підозрюваного у скоєні злочину. Згодом його у кайданках посадили в службову автівку та відвезли знову ж до ізолятора тимчасового тримання.

24 лютого Євгенію Ткачуку обрали міру запобіжного заходу - цілодобовий домашній арешт. Щоправда, без електронного засобу контролю.