Що робити, якщо у маршрутках Луцька немає валідатора
Про це стало відомо у п’ятницю, 6 грудня, на пресконференції щодо запровадження в місті е-квитка.
За словами першого заступника Луцького міського голови Григорія Недопада, згідно з угодою, яка підписана між оператором і організацією, яка надає послуги з перевезення, якщо в маршрутці вимкнений валідатор, автомобіль має стояти.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Влада Луцька дозволяє не платити в маршрутках без валідаторів
«Протягом 20-ти хвилин ремонтна бригада має приїхати і налагодити будь-який пристрій, який не працює в системі: валідатор, камера, пульт. Тільки після цього автобус може відправлятися в рейс», – зазначив Недопад.
Директор департаменту економічної політики Борис Смаль каже, що на місці пасажирів він би не платив за проїзд, а просто показував електронний квиток. Мовляв, відсутність валідатора – проблема перевізника і водія, а ніяк не пасажира.
«До 11 грудня в салоні автобуса ще можна розраховуватися готівкою, що, власне кажучи, і робилося. Це, мабуть, було більш вигідно перевізнику, аніж валідування. Після 11 грудня пасажир, маючи картку для електронного обліку, заходить в транспортний засіб… У випадку якщо валідатор не працює, я б показав електронну картку зі словами: «Ото зніми з неї гроші». Тоді сідаю і їду», – пояснив директор департаменту.