Дитину живцем закопали у глечику в землю. Дівчинка вижила
До лікарні дитину привезли в критичному стані. Лікарі діагностували зараження крові та небезпечно низький рівень тромбоцитів. Про це пише ВВС Україна.
Зараз дівчинка набрала вагу, самостійно дихає, а рівень тромбоцитів в її крові знову нормальний, розповів педіатр Раві Ханна. Він також надав фотографії дитини.
Батьків дівчинки знайти не вдалося. Після необхідного за законом періоду очікування її віддадуть на удочеріння. Наразі ж дитина перебуває під опікою влади індійського штату Уттар-Прадеш.
Недоношену дівчинку випадково знайшов селянин, який прийшов у поле, щоб поховати власну доньку, яка народилася мертвою. Індуїсти, як правило, кремують мертвих, але померлих малюків і дітей часто ховають у землі.
За словами селянина, він викопав яму глибиною приблизно 90 сантиметрів, коли раптом лопатою вперся у поверхню глиняного глечика. Стінка посудини розбилася, і він почув дитячий плач. Чоловік витягнув глечик, і побачив у ньому дитину.
Спочатку дівчинку помістили у місцеву державну лікарню, але згодом перевели у педіатричну клініку доктора Ханни, яка оснащена більш сучасним обладнанням.
За оцінками лікарів, дівчинка народилася недоношеною - ймовірно, приблизно у 30 тижнів. Коли її привезли до лікарні, вона важила всього 1,1 кілограма, страждала від переохолодження і гіпоглікемії (низький рівень глюкози у крові). Її кінцівки не розгиналися.
Станом на 3 грудня дівчинка важила вже 2,57 кілограма. Лікарі кажуть, вона абсолютно здорова.
Невідомо, скільки часу новонароджена перебувала під землею, і лікарі можуть лише здогадуватися, як їй вдалося вижити.
Раві Ханна припускає, що вона могла протриматися три-чотири дні завдяки "бурому жиру" - особливому прошарку жирової тканини на животі, стегнах і щоках, яка є лише у малюків і слугує джерелом енергії.