У лісі на Волині чоловіки шукали скарби

14
4
У лісі на Волині чоловіки шукали скарби
У лісі Маневицького району на Волині спіймали «чорних археологів», які шукали цінні метали та монети.

27 березня у Городоцькому лісництві лісники помітили автомобіль. Неподалік від машини перебувало троє людей, - інформує прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Один чоловік був із металошукачем, інший мав із собою лопату, ще один тримав кирку.

Порушники не заперечували, що шукають дорогоцінні метали та раритетні монети, однак без жодних на це дозволів.

Їм загрожує штраф від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Лісники не тих ловите. Краще ловіть злодіїв лісу,та й самі не крадіть.
Відповісти
Ці теж злодії, причому куди гірші. Ліс можна виростити, а археологічну спадщину вже не повернеш.
Відповісти
марк ты дебил , через 30-100 лет не кто уже не откопает той спадщини бо она будет глубоко под корнями и неузнаваемая
Відповісти
Марк ти дибіл?! Скажи як держава займається захистом такої спадщини? Покажи музеї?
Відповісти
Ото злодіів зловили!А чому нe ловлять справжніх злодіів, тих самих лісників, на чолі з Кватиркорою?

Відповісти
Якщо там не древне урочище чи заповідник археологічний ніби не заборонено
Відповісти
копати можна будь де, крім історичних місць визнаних державою, та заповідників. На Остальне копання ніякої заборони в законі немає, і дозволів ніяких не потрібно. Якась хрєнь чи розводняк.
Відповісти
http://md-arena.com/esli-na-vash-kop-priexala-policiya-chto-delat/
Відповісти
Помиляєтесь. Копати заборонено. Для цього потрібно мати спеціальні дозволи, які надаються науковими інститутами. Просто із "чорними археологами" виходить законодавчий парадокс: копати законом заборонено, але покарання не визначене. Окрім тих випадків, коли копають у місцях, що мають цінне археологічне значення.
Відповісти
есть чёрные археологи красные и белые , если вы разни не улавливаете то не...й чушь писать
Відповісти
Немає такого закону, не можна копати тільки де є археологічні чи історичні пам'ятки, а так копай де душа бажає....
Відповісти
стаття 289 кримінального кодексу. Читай. Розвелися мародери. Культура вам нафік нетреба - аби все захапать. шо при владі жлобє шо в селі.
Відповісти
Стаття 289 ККУ. Незаконне заволодіння транспортним засобом. До чого вона тут????
Відповісти
"Читачу" - звичайний жлоб. "што делать еслі на ваш коп.." - сухарі сушіть)))
Відповісти