У Луцьку дитині не зупинились три маршрутки

18
0
У Луцьку дитині не зупинились три маршрутки
На зупинці по вулиці Дубнівській у Луцьку дитині не зупинились три маршрутки.

Про це пише Віта Кухарчук на сторінці "Теревені про Луцьк" у Фейсбуці.

"Бачила пост про захист водiїв маршруток. Ну от як їх захищати, коли сьогоднi дитина на вулицi Дубнiвськiй зупиняла маршрутку №251. З трьох маршруток не зупинилась жодна", - йдеться у дописі.

За її словами, 9-річна дитина саме їхала до школи.

"От у мене запитання - коли вам вже вистачить грошей?" - риторично запитує мама дитини.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Перевізники....бля!!!!
Відповісти
Штрафувати перевізника,що набирає на роботу билло
Відповісти
Я підтримую усі коментарі з даного приводі, але як таке писати - «вумнічати», - краще скажіть як це зробити
Відповісти
Бо суч....ра,за гривню не хоче ставати
Відповісти
е батьки хАЙ ВЕЗУТЬ НА ГОРБОВИ
Відповісти
Колись таке як ти отримає на кінцевій по "горбові". Бо люди вже киплять з вашої їзди,селюки немиті
Відповісти
Мабуть,вони ніколи не наїдяться,а ще хочуть 5 грн за проїзд...
Відповісти
А хтось стояв і рахував? То може зупинив би маршрутку.
Відповісти
А хтось стояв і рахував? То може зупинив би маршрутку.
Відповісти
Тільки запустивши тролейбуси,можна вирішити це питання,побудувавши ще тролейбусні лінії від "Променя"і в кінець Вишкова.Тим самим можна "вбити два зайці".Наповнення міського бюджету і екологія. А перевізники нехай ті корита поставлять як пам"ятники і дивляться на них,згадуючи,що вони колись приносили немалий дохід в сім"ю.
Відповісти
+
В місті, де майже всюди є тролейбусні лінії - мати проблему з транспортом - рівень влади Ботсвани/ Зімбабве.
Ну чого ви такі ДБілли в міськраді???
Гроші знайти під такі проекти можна було давно.
Та просто почніть робити свою роботу НОРМАЛЬНО, або валіть на йух "робітники".
%%%бали. Більш не має коментарів...
Відповісти
Куди дивиться поліція??? Маршрутки їздять як їм получається: на червоне -летить повороти практично відсутні, і діткам не зупиняються !!!
Відповісти
251гамнистий перевізник.....люди порадьте як з ним боротися??......,,,неодноразово сама була у присутності таких подій,, у відповідь она грубість....30маршруті водіі кращі були,тай самі автобуси доглянуті,а 251 це гроби на колесах......я співчуваю Підгайцям,і Заборолі,в них не має іншого вибору,,,,,
Відповісти
а ви з підписами на прийом до Палиці,дітей вони захищають нам не одноразово допомогли.Просіть, ще один маршрут буде конкуренція попустять і будуть всім ставати....тим паче це один з найбільш прибуткових маршрутів....
Відповісти
А дитячий в них то по 2 грн.!!!
Відповісти
Як можна вимагати з дітей поважати старших , дять і тьох, коли ті дяді і тьоті ні в що ставлять дітей.
Відповісти
У фейсбуці створюємо пропозицію забастовки! Не їздимо на маршрутах цілий день! Побачимо що вони без нас! Будуть ставати кожній гривні!
Відповісти