«Хочеш сісти? Бери таксі»: лучани посперечались через літніх людей у маршрутках
01 червня, 2018, 15:50
23
9У соцмережі лучани посперечалися, через людей похилого віку, які їздять зранку у маршрутках.
Суперечка виникла у Фейсбуці під дописом Вікторії Євгеніївни, яка вважає, що молодь не зобов'язана поступатися місцем людям похилого віку.
"Дійшла сьогодні висновку, що коли над тобою о 7-й ранку в тролейбусі бабулька каже: "могла б встати і уступини мені місце ніякої поваги немає до старших", то Ви сміливо можете відповісти "пішла ти в сраку стара карга". Чому панянка похилого віку думає, що має право принижувати молодь? Чому вона думає, що може звертатися на "Ти" і розказувати, що я щось "должна"? Почнемо з того, що повага - це почуття, яке виникає з хороших якостей людини. Тож я не можу тебе поважати чи не поважати. Я молода, але - це не означає, що я можу стояти. І вже якщо ти, о 7-й ранку їдеш кудись то ти можеш і стояти і бляха не пи***ти. Я тобі не зобовязана звільняти місце. Важко стояти? Сиди вдома", - пише Вікторія Євгеніївна у Фейсбуці.
Думки лучан у коментарях під дописом розділилися. Дехто вважає, що поступитися місцем старшій людині - обов'язок молоді, дехто, навпаки, погоджується з автором посту.
Ліліана Онофрук Це жах...куди котиться цей світ. Ніякої культури і виховання. напевно думає що все життя буде молодою
Vitaliya Shklyaruk По перше: бабулька о 7 ранку могла їхати у лікарню і їй дійсно важко стояти. Моглаб не позоритися написавши це. Від таких, як ти і портиться покоління.
Іванна Солтис Дуже обурює , коли представниКи старшого покоління ТИкають( і вважають, що мають права вичитувати і повчати молодь( Більш , ніж переконана , якби вона ввічливо попросила поступитись місцем - не було б жодних проблем і таких постів!
Nataly Klimko Щойно їхала в маршрутці. Всі сидячі місця зайняті, сидять жінки і молодий чоловік. Зайшла вагітна, місцем поступилася жінка, в центрі знову заходить вагітна, чоловік продовжує сидіти, біля 4 школи заходять маленькі дітки, чодовік продовжує сидіти, на зупинці біля автозаводу зайшла літня жінка і попросила в вагітної дівчини поступитися місцем. А ЧОЛОВІК ПРОДОВЖУЄ СИДІТИ, піднявся маленький хлопчик. Зробила зауваження, мовляв можливо ви б мали поступитися. Сказав, я не бачив і далі продовжив сидіти!
Тетяна Ващук Ну... дати місце бабусі це святе. Як їздять наші водії то і молодь літає по салону. Але те що вони наглі і некультурні підтримую.
Богдан Фількевич Повторюю знову для стада баранів і коз які все думають що їх мають усі поважати і... не хто вам не чим не зобов'язаний тим більше з незнайомих поважати вас не хто не буде за просто так, кожен вирішує кому і що дати поступитися і так далі, якщо мова про громадський транспорт так він в Першу чергу ГРОМАДСЬКИЙ а НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ НЕМІЧНИХ ВАГІТНИХ І ТАК ДАЛІ... хочеш сидіти чекай наступний автобус тролейбус маршрунте таксі або БЕРИ ТАКСІ і їдь часто так на роботу добираюсь мені не жалко тих 50-60грн щоб в жару не їхати в тих маршрутках
Olia Dyshko І саравді повинна бути взаємоввічливість.
Я завжди поступлюсь місцем ,коли бачу людину похилого віку ,але якось була їхала і дуже погано себе почувала ,то ну не могла я встати бо тоді б сама впала ,і реально чекала на те ,що хтось інший поступиться місцем.
Ігор Михальчук Немає різниці на ти, ви потрібно поважати старість. Людина дожила до того віку, а чи ти доживеш до нього? Судячи з твого виховання, перепрошую, відсутністю, ти підкреслюєш свою повну деградацію. Саме ось такі і створюють ганебну думку про молоде покоління.
Leonid Ltv Litvinchuk Я працюю на роботі з позмінним графіком, і часто їдучи з нічної зміни з ранку, ловлю подібні погляди в свою сторону, так з вічливості встати тре, але говорити про те що хтось зобов'язаний це бо він відітєлі молодший, ну ви мене вибачте, а молодший шо, не втомлюється!?
Хоча ситуації бувають різні...
Olya Rud З нещодавньої розмови бабулічок в тролейбусі: "Чого та молодьож в тролейбус пхається, молоді хай в маршрутках їздять, мають гроші".
Так що, дорогенькі, тролейбуси - бабусям!)
Nadiya Bohajchuk Якщо подивитися і добре подумати то ніхто нікому нічого не повинен. Це громадський транспорт! Хто сів той сидить кому дісталося стояти постоіть, завтра буде наоборот я стою а він сидить. А принижувати молодь кожний день не потрібно! Хто дійсно не може стояти повинен чемно попросити. Чого ми не беремо до уваги що пенсіонер менше має навантажень як молодь! Вони до речі ідуть на роботу і не завжди легку. А після роботи чекають дома діти і чоловік де уроки стірка кухня...... І ще не все на той вихідний треба іхати до батьків , бо батьки також претендують на увагу і повагу. Мені наприклад шкода нашу молодь яка живе постійно в стресі. А ми повинні любити наших дітей.
Оля Остапчук Ось в цьому пості і виражається культура виховання. Ніякої поваги до старшого покоління. Не хочеш-не вставай. Навіщо обзивати? І яке тобі діло куди вона їде о 7 ранку? З власного досвіду скажу що їздила на 9 місяці ваг. в маршрутці, і ніхто ніколи не поступився місцем. Було не настільки важко як лячно, що хтось може ненароком зачепити живіт.Але всім пофіг, і це дуже-дуже прикро....
Суперечка виникла у Фейсбуці під дописом Вікторії Євгеніївни, яка вважає, що молодь не зобов'язана поступатися місцем людям похилого віку.
"Дійшла сьогодні висновку, що коли над тобою о 7-й ранку в тролейбусі бабулька каже: "могла б встати і уступини мені місце ніякої поваги немає до старших", то Ви сміливо можете відповісти "пішла ти в сраку стара карга". Чому панянка похилого віку думає, що має право принижувати молодь? Чому вона думає, що може звертатися на "Ти" і розказувати, що я щось "должна"? Почнемо з того, що повага - це почуття, яке виникає з хороших якостей людини. Тож я не можу тебе поважати чи не поважати. Я молода, але - це не означає, що я можу стояти. І вже якщо ти, о 7-й ранку їдеш кудись то ти можеш і стояти і бляха не пи***ти. Я тобі не зобовязана звільняти місце. Важко стояти? Сиди вдома", - пише Вікторія Євгеніївна у Фейсбуці.
Думки лучан у коментарях під дописом розділилися. Дехто вважає, що поступитися місцем старшій людині - обов'язок молоді, дехто, навпаки, погоджується з автором посту.
Ліліана Онофрук Це жах...куди котиться цей світ. Ніякої культури і виховання. напевно думає що все життя буде молодою
Vitaliya Shklyaruk По перше: бабулька о 7 ранку могла їхати у лікарню і їй дійсно важко стояти. Моглаб не позоритися написавши це. Від таких, як ти і портиться покоління.
Іванна Солтис Дуже обурює , коли представниКи старшого покоління ТИкають( і вважають, що мають права вичитувати і повчати молодь( Більш , ніж переконана , якби вона ввічливо попросила поступитись місцем - не було б жодних проблем і таких постів!
Nataly Klimko Щойно їхала в маршрутці. Всі сидячі місця зайняті, сидять жінки і молодий чоловік. Зайшла вагітна, місцем поступилася жінка, в центрі знову заходить вагітна, чоловік продовжує сидіти, біля 4 школи заходять маленькі дітки, чодовік продовжує сидіти, на зупинці біля автозаводу зайшла літня жінка і попросила в вагітної дівчини поступитися місцем. А ЧОЛОВІК ПРОДОВЖУЄ СИДІТИ, піднявся маленький хлопчик. Зробила зауваження, мовляв можливо ви б мали поступитися. Сказав, я не бачив і далі продовжив сидіти!
Тетяна Ващук Ну... дати місце бабусі це святе. Як їздять наші водії то і молодь літає по салону. Але те що вони наглі і некультурні підтримую.
Богдан Фількевич Повторюю знову для стада баранів і коз які все думають що їх мають усі поважати і... не хто вам не чим не зобов'язаний тим більше з незнайомих поважати вас не хто не буде за просто так, кожен вирішує кому і що дати поступитися і так далі, якщо мова про громадський транспорт так він в Першу чергу ГРОМАДСЬКИЙ а НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ НЕМІЧНИХ ВАГІТНИХ І ТАК ДАЛІ... хочеш сидіти чекай наступний автобус тролейбус маршрунте таксі або БЕРИ ТАКСІ і їдь часто так на роботу добираюсь мені не жалко тих 50-60грн щоб в жару не їхати в тих маршрутках
Olia Dyshko І саравді повинна бути взаємоввічливість.
Я завжди поступлюсь місцем ,коли бачу людину похилого віку ,але якось була їхала і дуже погано себе почувала ,то ну не могла я встати бо тоді б сама впала ,і реально чекала на те ,що хтось інший поступиться місцем.
Ігор Михальчук Немає різниці на ти, ви потрібно поважати старість. Людина дожила до того віку, а чи ти доживеш до нього? Судячи з твого виховання, перепрошую, відсутністю, ти підкреслюєш свою повну деградацію. Саме ось такі і створюють ганебну думку про молоде покоління.
Leonid Ltv Litvinchuk Я працюю на роботі з позмінним графіком, і часто їдучи з нічної зміни з ранку, ловлю подібні погляди в свою сторону, так з вічливості встати тре, але говорити про те що хтось зобов'язаний це бо він відітєлі молодший, ну ви мене вибачте, а молодший шо, не втомлюється!?
Хоча ситуації бувають різні...
Olya Rud З нещодавньої розмови бабулічок в тролейбусі: "Чого та молодьож в тролейбус пхається, молоді хай в маршрутках їздять, мають гроші".
Так що, дорогенькі, тролейбуси - бабусям!)
Nadiya Bohajchuk Якщо подивитися і добре подумати то ніхто нікому нічого не повинен. Це громадський транспорт! Хто сів той сидить кому дісталося стояти постоіть, завтра буде наоборот я стою а він сидить. А принижувати молодь кожний день не потрібно! Хто дійсно не може стояти повинен чемно попросити. Чого ми не беремо до уваги що пенсіонер менше має навантажень як молодь! Вони до речі ідуть на роботу і не завжди легку. А після роботи чекають дома діти і чоловік де уроки стірка кухня...... І ще не все на той вихідний треба іхати до батьків , бо батьки також претендують на увагу і повагу. Мені наприклад шкода нашу молодь яка живе постійно в стресі. А ми повинні любити наших дітей.
Оля Остапчук Ось в цьому пості і виражається культура виховання. Ніякої поваги до старшого покоління. Не хочеш-не вставай. Навіщо обзивати? І яке тобі діло куди вона їде о 7 ранку? З власного досвіду скажу що їздила на 9 місяці ваг. в маршрутці, і ніхто ніколи не поступився місцем. Було не настільки важко як лячно, що хтось може ненароком зачепити живіт.Але всім пофіг, і це дуже-дуже прикро....
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі:
- Сьогодні
- 17:17 На Волинь «на щиті» повернеться Герой, який загинув два роки тому
- 16:41 ПриватБанк звернувся до українців: є час до 1 липня
- 16:16 Названа дата, коли Путін піде на мирні переговори
- 15:40 У Львові сталася аномалія
- 15:15 Україна отримала дивний сигнал від Білорусі: у чому небезпека
- 14:39 На Волині підліток втопив 4-річну дитину
- 14:14 Волинян закликали не виходити з дому кілька днів: термінове звернення
- 13:38 Над Україною зафіксували літак з Білорусі: коментар Повітряних Сил
- 13:13 На кордоні з Білоруссю фіксують зміни: заява прикордонників
- 12:12 До українців звернулись із важливим попередженням: краще не затягувати
- 11:37 У відомому дитячому таборі в Україні спалахнув гучний скандал: що сталося
- 11:11 Україну накриє аномальна спека: названі небезпечні дати
- 10:36 На заході України пара зайнялась сексом на дитячому майданчику
- 10:10 Українців попередили про важку зиму
- 09:35 Українці у липні отримають підвищену пенсію
- 09:09 На фронті загинув Герой з Волині, якого два роки вважали зниклим безвісти
- 25 червня
- 23:30 Час позбутися негативних думок: гороскоп на 26 червня для всіх знаків Зодіаку
- 22:45 Які гриби можна знайти в лісах України у липні
- 22:16 Експерти назвали температуру, яку потрібно ставити на кондиціонері у спеку
- 21:47 Як позбутися комарів у квартирі: найефективніші методи
- 21:18 Коли поливати рослини у спеку: експерти назвали найкращий час
- 21:00 Натуральні чи пакетовані соки: що краще
- 19:41 Через воші померла 3-річна дитина
- 19:18 Українці можуть втратити квартиру після купівлі
- 18:59 В Україні мати прив’язувала 7-річного сина ланцюгом до батареї
- 18:46 Частина українців не може отримати соцвиплати в Ощадбанку: у чому причина
- 18:16 Відомий астролог назвав міста, які влітку буде атакувати РФ
- 17:58 Чи залишиться Зеленський президентом України після війни: прогноз ШІ
- 17:45 В Україні виявили небезпечні дитячі іграшки: перелік товарів
- 17:17 На Волині оголосили надзвичайний рівень небезпеки на два дні
- 16:57 Коли можуть завершитися бойові дії в Україні: астролог назвав рік
- 16:44 Прем’єр Словаччини назвав єдиний спосіб завершити війну в Україні
- 16:15 Українцям кожного місяця будуть платити по 2000 гривень
- 15:56 На Волині директор навчального центру фіктивно працевлаштовував чоловіків: деталі
- 15:43 Волинянина засудили до 7 років ув’язнення за смертельну ДТП у Луцьку
- 15:29 Зниклу на заході України 17-річну дівчину знайшли мертвою
- 15:14 Білорусь кличе українців у свої ліси: ДПСУ попередили про небезпеку
- 14:55 На заході України найнижча пенсія: названа область
- 14:39 В Україні запровадили нові умови для бронювання працівників
- 14:26 На Волині цілий рік не будуть працювати дитсадки
- 14:13 Україну накриє 37-градусна спека: де буде найгарячіше
- 14:01 Росія готує нову провокацію під прапором Польщі: що відомо
- 13:54 В Україні чоловік згвалтував та жорстоко вбив 12-річну дитину
- 13:41 На Волині водій авто не впорався з керуванням і злетів з дороги: його госпіталізували
- 13:27 Кримський міст може впасти без атак України: коли це станеться
- 13:12 Стало відомо, яка країна ЄС заробляє на війні в Україні: правда шокує
- 13:01 Майже шість із десяти поляків виступають проти членства України в ЄС
- 12:53 «Це було жахливо»: відома українська співачка втратила дитину
- 12:40 На Волині зіткнулися авто і мотоцикл: постраждав 17-річний хлопець
- 12:26 Україну накрила сильна магнітна буря: коли вона закінчиться
- 12:11 Українці масово переплачують на касі в «АТБ»: проблема у цінниках
- 11:55 У Луцьку загорілося приміщення Господарського суду
- 11:39 Долар може досягти нового максимуму: коли чекати зростання курсу
- 11:25 Астролог назвав місяць закінчення війни в Україні: прогноз шокує
- 11:10 Встигніть витратити гроші, поки вони не згоріли: українцям нагадали про важливу дату
- 10:51 Графіки відключень світла можуть повернутися: які міста у зоні ризику
- 10:32 У Луцьку горіло відділення «ПриватБанку»: що відомо
- 10:24 З прикордонних громад області оголосили термінову евакуацію: список населених пунктів
- 10:09 Україні загрожує наступ з Білорусі: що на це вказує
- 09:50 У РФ відмовляються від мирних переговорів: чого вони хочуть насправді
- 09:37 Найближчим часом у війні РФ проти України щось станеться, але це буде не мир
- 09:23 Синоптик попередив українців про небезпеку
- 09:08 Волинян просять не поливати городи: у чому причина
- 24 червня
- 23:29 День змін і важливих рішень: гороскоп на 25 червня для всіх знаків Зодіаку
- 22:44 Години підвищеного ризику: лікарі назвали небезпечний час для тренувань у спеку
- 22:13 Птах стукає у вікно: що означає ця прикмета та чи варто хвилюватися
- 21:45 Не починайте день із цього: популярні сніданки, які можуть шкодити здоров'ю
- 21:14 Холодні напої, які категорично заборонено пити у спеку: перелік
- 20:17 Тисячі змій почали виповзати з-під землі: чи варто боятися
- 19:40 За 40 кілометрів від українських міст росіяни накопичують сили: названий напрямок
- 19:16 Українці можуть втратити все майно у 2026 році
- 19:02 Обідній стілець у звичайний день: як він поводиться під час їжі, роботи й дитячих занять
- 18:58 Рідкісного гігантського жука помітили в Україні: як він виглядає
- 18:45 Мінімальна і максимальна пенсія в Україні відрізняються у 10 разів: які суми у 2026 році
- 18:30 В українців через TikTok масово крадуть гроші
- 18:15 Українцям додадуть до пенсії по 1000 гривень
- 17:57 Чи можна отримати субсидію після звільнення з роботи: важливі умови
- 17:44 У Луцьку п’яний 19-річний водій авто врізався в огорожу та втік з місця ДТП
- 17:29 Українцям можуть перестати платити пенсії: у чому причина
- 17:14 На війні загинув вчитель з Волині: він понад рік вважався зниклим безвісти
- 16:56 Дружина відомого коміка зізналася, як їй вдалося схуднути на 30 кілограмів
- 16:43 Багатодітного батька утримували у підвалі 9 днів: судитимуть посадовців ТЦК
- 16:31 Як дрони РФ летять на захід України через територію Білорусі
- 16:16 На Світязі після купання люди масово покриваються висипаннями: що відбувається
- 15:55 На Волині через недбалість відпочивальників спалахнула пожежа на узбережжі озера
- 15:42 На Волині під час ліквідації шахти розкрали понад 2,7 мільйона гривень: подробиці
- 15:28 Адвокатка підозрюваного у вбивстві Фаріон зробила скандальну заяву
- 15:13 У Дніпропетровській області загинув 33-річний військовий з Волині
- 14:54 На заході України п’яний чоловік знущався з дружини на очах у дітей
- 14:41 Заморозки знищили розсаду: що буде з кавунами та динями і яких цін чекати цього року
- 14:27 У Польщі закликали депортувати всіх українців
- 14:12 Луцьк накриє 37-градусна спека: як вберегтися
- 13:53 У РФ зробили нову заяву про завершення війни в Україні
- 13:40 Дощі та похолодання накриють Україну: коли та де зміниться погода
- 13:26 До українських міст масово заходять лисиці: чи треба хвилюватися
- 13:11 Українці безкоштовно отримають зарядні станції
- 13:00 Масштабний тренд: чим масивні срібні кафи та клаймбери полюбилися модницям
- 12:52 На Волині ексдиректорку держпідприємства підозрюють у розтраті 2 мільйонів гривень
- 12:39 На Волині відключать газ: де та коли не буде постачання
- 12:25 Україну накриє 36-градусна спека: названа дата


Порада одна - видавлюйте з себе "совка". Кожен день. По краплі. Інакше ніколи не виберемося з цього гною.
Болять ноги - нахилися і тихенько (з повагою) попроси поступитися місцем. А ми що чуємо від "совка"? "Могла б встати і уступини мені місце ніякої поваги немає до старших".
Видавлюйте з себе совка, Микола.