«Нова школа виявилася мильною бульбашкою», – батько луцького першокласника

17
12
«Нова школа виявилася мильною бульбашкою», – батько луцького першокласника
Відомий у Луцьку адвокат і волонтер, а заодно і батько першокласника Василь Нагорний висловив розчарування новою системою шкільної освіти.

Cвоїми міркуваннями він поділився у Фейсбуці.

"Нова школа" (принаймні в нас) виявилась мильною бульбашкою. На лінійці наголошували: "нова", "нова", а воно якось ... Бігати на перерві не можна, бо вазони в коридорі стоять, іграшку приніс син - змініть, бо завелика (20 см пластикова тарілка, яка ховається в рюкзак), дитяча наклейка (рибка і сонечко) на руці в сина - стерти негайно", - ділиться лучанин.

За його словами, незадоволення педагога викликало те, що дитина переживала через зауваження вчительки, образилася і показала це публічно, "бо не дозволила йти першим з прогулянки".

"Вчителька навіть діагноз медичний підібрала. (Ми ще й, перелякані батьки, пішли до лікаря, яка щиро посміялась з медичних знань вчительки)", - зауважує Василь Нагорний.

"Так, покірних, тихих, заляканих дітей, легко в "стадо" збити і вчити науці, а от змінити мислення, спробувати завоювати авторитет і повагу оцих малих, ще не зіпсованих "совком" дітей, потоваришувати з ними, відчути душу, спромоглись зберегти індивідуальність кожного - набагато важче", - додає він.

Волонтер проводить аналогію між дітьми і своїми підопічними.

"Я 4 роки займаюсь такими ж по суті дітьми, як мій син, "проблемними", тільки з контузіями, ПТС, дошкульними осколками в тілі, втратою пам'яті тощо. Приходили різні: п'яні, в татухах, в неадекватному стані, з "вирваною" душею і серцем, з тремтячими руками і розширеними зіницями, але мені ніколи не приходило на думку сказати, що ти воїн проблемний, не такий як всі, нестандартний, а тому допомагати, вчити, пояснювати я тобі не буду..." - ділиться він.

"Боже збав, щоб думали, що я скаржусь, переживемо, шкода часу і нервів. Будем боротись..." - опримістично додає він.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
12

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
За пару місяців неможливо змінити те,що вкорінювалось десятиліттями. Поживе -побачимо через дванадцять років.
Відповісти
Популізм і брехня - що ще чекати від цієї влади?!
Відповісти
Міністерство стверджує, що підручників немає і в перший місяць вони непотрібні. Так чому вчителі видали дітям СТАРІ підручники?! Школа нова, програми нові, але вчителі старі і підхід той же що був. І зауваження пана Нагорного є слушними.
Відповісти
Професор Преображенський. -",Разруха в голове".
Відповісти
А поведінка дитини дійсно нормальна? Бо я знаю з розповідей моєї дитини про цього хлопчика, що не дуже. А це бачать інші дітки...
Відповісти
Єдине, що змінилося за останні 3 роки- колір чорнила. На цьому всі реформи завершуються
Відповісти
Школа нова,а вчителі то старі.І якщо молодь ще якось зможе адаптуватися,то жіночки за 50 навряд. У моїй сільській школі і досі,певно,згадують,як я відмовилася прийти на останній дзвінок в 11 класі в ідіотській формі радянських часів (шкільної форми у нас не було) і з бантами.Приперлася в білому костюмі.Стояла там як біла ворона.Щаслива.Посмішка до вух.Найкрутіший спогад за всі шкільні роки.А навколо однокласниці,хто в зеленьому платті,хто в чорному,хто в коричневому...Жах. Так що своїй дитині я сама влаштую нову школу.І ніхто не заборонить їй приходити з наклейками на тілі.
Відповісти
Нагорный сам неадекват з понтами. Щось не так - вали в чалдонівку. Всім догождати моя баба не буде. Понтовий патріот.
Відповісти
Відомий адвокат - кому відомий??? Януковичу???
Відповісти
Якось цікаво виходить: "Не дозволили піти раніше з прогулянки". А хто несе відповідальність за ту дитину, яка собі пішла, бо їй набридло?? Якщо раптом би щось трапилося, то перший би отой адвокат кричав, що НЕДОГЛЕДІЛИ ЙОГО ЗОЛОТКО!
Відповісти
Здається мені, що в цій країні УСЕ НЕ ТАК! -
влада говно, водії кретини, бізнесмени злодії, платять мало, життя жопа!..))(сарказм!) Бо:
-влада як виборці
- пішоходи ідіоти
- ті пашуть, інші ж на їх шиї
- гроші не отримувати треба, а заробляти!
- такі таракани виголові, замість розуму
Так от!)
Відповісти
Нічого нового: відбуваються батьківські збори з поборами на весь рік, ніби батькам платять зарплату наперед, ("здайте на фарбування підлоги в класі 200 грн., ніби в школі немає робочих). Де обіцяна година на підготовку домашнього завдання ? - Получається, роби на школу, аби здати кошти, а після неї гризи з дитиною "граніт науки", ніби це орієнтований в джерелах студент університету...
Відповісти
Ти вкладаєш не в школу, а в дитину, умови навчання, в якість! Коли планують дитину, АДЕКВАТНІ, то повинні бути впевнені, що дитя буде забезпечене БАТЬКАМИ!!! Ніхто тобі не зобов‘язаний нічим, і твоїм дітям! Народила- виховуй, а не стій з протягнутою рукою! Трахатись і мавпи можуть!..
Відповісти
Взагалі про яку школу мова! Молодці класи який рік в 15 школі не можуть забезпечити підручниками. Школа кінчена, тільки здавав гроші. А смітник смітники. Босота, а не керівництво.
Відповісти
У неї таких ще 33 і попробуй всім догоди.Критикувати і я вмію,але не буду.
Відповісти
Невже для вас суть"нової школи" - це можливість бігати по коридору, ходити з помальованими руками, носити будь які іграшки? Якщо вчитель говорить з вами про проблеми, які у нього виникають у спілкуванні з вашою дитиною, то він про себе думає, чи за дитину переживає? Він з учнем 3-4 роки, а вам з дітьми жити все життя! Краще про це подумайте. А батько ще за тиждень до школи написав коментар до відео з сином: "Бідні вчителі!"https://www.facebook.com/tana.nagorna/videos/2044064642300123/
Відповісти
З дітьми повинні займатися не вчительки, а педагоги! І навчати дітей формувати свою особистість, з умінням мислити, висловлювати свох думки, рости справжніми патріотами своєї країни!
Відповісти