«Волинь» здобуває шосту перемогу поспіль. ВІДЕО

0
9
Луцька "Волинь" у 16-му турі чемпіонату України з футболу приймала вдома команду "Авангард" із Краматорська.

Матч відбувся в Луцьку на стадіоні "Авангард" у суботу, 2 листопада.

Це була перша гра другого кола чемпіонату.

Матч завершився з рахунок 2:1 на користь "Волині".

Нагадаємо, у Краматорську "Волинь" поступилася з рахунком 2:3.

Тож наші футболісти прагнули в Луцьку взяти реванш. Тим паче, що до цієї гри волиняни п'ять разів поспіль перемагали.

На 31-й хвилині Младен Бартулович бив з гострого кута, і м'яч зрикошетив від гравця "Авангарду" Іллі Брюхова у ворота – 1:0.

На 40-й хвилині Бартулович подвоїв рахунок, завдавши прицільного удару із зони 11-метрової позначки.

На 44-й хвилині гравці "Авангарду" відквитали один м'яч. У другому таймі активнішими були гості.

На 54-й хвилині арбітр призначив у ворота "Волині" пенальті. Владислав Леванідов вгадав напрямок польоту м'яча і парирував одинадцятиметровий, взявши м'яч у руки.

Гра закінчилася з рахунком 2:1.

Після цього матчу "Волинь" перемістилася на другу сходинку турнірної таблиці. Проте чотири основні конкуренти "червоно-білих" зіграють свої матчі в неділю, 3 листопада.

В іншому матчі 16-го туру в суботу, 2 листопада, "Кремінь" несподівано розгромив одного з лідерів першості – команду "Агробізнес" – 4:0.