Депутаткою Луцької райради обрали 19-річну студентку

30
-8
Депутаткою Луцької райради обрали 19-річну студентку
Наймолодшою депутаткою Луцької районної ради стала 19-річна студентка четвертого курсу факультету міжнародних відносин Волинського національного університету ім. Лесі Українки Катерина Шевченко.

Пресслужба факультету привітала Катерину у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

"Наголошуємо, що вона наймолодша депутатка у районній раді", - зазначається у дописі.

За даними Центральної виборчої комісії, Катерина Шевченко - жителька Луцька, ФОП, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода". 21 листопада вона святкуватиме свій 20-й день народження.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-8

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
і який з неї депутат, що вона розуміє? куди ми котимся....
Відповісти
А ти, хто, та в чому розбираєшся? Такі як, ти, тільки і коментують дома на дивані, і нічого не варті...
Відповісти
Цікаво, той хо біля мого коментаря поставив "-", може розказати який вона керівник, господар, чого вона досягла....
Відповісти
А нічого, що у всіх буває перший досвід? Не порівнюйте посаду мера і депутата, може швидко буде вчитись.
Відповісти
За які ж такі "заслуги"?
Відповісти
Напевне за ті що і "ЗЕ"
Відповісти
Ваша скудоумна фантазія більш нічого не придумала.
Відповісти
ну ясно за які
Відповісти
В тебе лише одне у голові, в мене навіть є підозри за кого ти голосував.
Відповісти
на флейті добре грала, на піаніно не змогла
Відповісти
Хтось поклав око і допоміг. А у жінки завжди є чим розрахуватись.
Відповісти
Свої примітивні висновки пиши в іншому місці. І чому коментарі під цим сайтом завжди така помийка? Ви бот?
Відповісти
в Раді міста-мільйоніка Києві можна буде побачити депутатів, які набрали 38, а хто і 15 голосів
Відповісти
Та це ця Саобода продажна?
Відповісти
Свобода це безхребетні конюхи Палиці, тільки ганьблять Бандеру
Відповісти
Нормальна жінка,красива. Може в розумна. Демократія а дії.
Відповісти
Час покаже, а тут примітивні виборці Палиці, тому це максимум їхніх суджень, бо їм ж потрібні '' госпідарники''
Відповісти
хрокалка
Відповісти
Корабельна сосна
Відповісти
Хто -то добре провсунув свою лялю.
А ви кажете той поганий і той поганий.
На чолі партія девчонок починає рулити.
Відповісти
А чия вона доця?
Відповісти
Свобода теж уже по девочкам?
Відповісти
Не будут же пример с тебя брать
Відповісти
Ну радує що тепер партія свобода купця місця і для дівчат а то ми вже думали що вони тільки по хлопчиках) насправді чт не всерівно яка там буде балакаюча голова. Все рівно всі партії як одна будуть голосувати за потрібні їх господарам закони. А як вона виграла . Тут тільки два варіанти або вона професіонал в міжнародній .. ахах жартую) або вона дитина когось впдиаового або працювала над створенням дитини для когось впливового
Відповісти
У всіх буває перший досвід, подумаєш. Чи ти прихильник '' госПІДАРників''?
Відповісти
Якраз вона і стала депутатом, а ви всі тільки коменти на дивані пишете! Почни кожен із себе, а не з когось!
Відповісти
А ви якраз такими вашими діями державу в могилу загонете, я я якало ти, остання буква в алфавіті
Відповісти
Всі прекрасно розуміють, що в 19 років, воно ще гівно зелене а не депутат, про що ми тут сперечаємось?
Відповісти
Вона ще себе не розуміє.а тільки.що накажуть куратори.чи коханці.Депутат має бути знана.і поважна особа а не набір перших зустрічних
Відповісти
А з Ліпін з псіхлікарні нема нікого?А то буде скучно
Відповісти