У Луцьку «автохам» збив дівчину на переході та втік. ВІДЕО

13
3
У Луцьку «автохам» збив дівчину на переході та втік. ВІДЕО
У Луцьку на проспекті Відродження водій на авто збив дівчину та втік з місця події.

Відео інциденту опублікував Паша Гончаревич у соцмережі facebook, пише ВолиньUA.

На щастя автомобіль лише трішки зачепив двічину. Вона впала та відразу підвелася. Проте, водій автомобіля ніяк не зреагував на скоєне, лише призупинився та, побачивши, що з постраждалою все добре, поїхав далі.

"Мудак, який збив дівчину на Відродження, запам‘ятай, карма тебе ще знайде за такий вчинок!!! Ти с*ка хоть би підійшов і вибачився, а не як сц*кун просто побачивши, що з дівчиною все добре сів і поїхав в тебе є шанс вибачитись перед дівчиною, якщо ні, то будеш мати на новорічні свята подарунок! Номерний знак серії АЕ...." - написав у дописі Паша.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а якого хєра ця вівця перлась під колеса?Інша жінка на відео спокійно почекала коли авто проїдуть і пішла...Потрібно дотримуватись правил при переході дороги...
Відповісти
Адвоката на мило!...
Відповісти
Застрелися
Відповісти
Наскільки я помітив це була не вівця,а дівчина і переходила дорогу вона по правилах,а подібний коментар міг написати лише водій того самого авто,або людина,яка взагалі не знає правил,чи свідомо їх ігнорує,навіть ціною життя інших людей
Відповісти
Адвокатське посвідчення теж купив
Відповісти
Адвокат? К тебе есть много других эпитетов: баран, дибил и т.д., есть люди со скудоумием, а есть просто идиоты, ты собрал джекпот! Женщина перешла уже больше полдороги, что она нарушила, переходя по переходу?
Хотелось бы послушать тебя, если это была бы твоя дочь, жена, мать...
Відповісти
АЕ... Вже дістали! Де ви набрались у нас! Літають обдолбані як а себе !
Відповісти
Скоріше за все це сцикливе чмо, звичайно ніхто не застрахований від ситуацій на дорогах (сам я тільки отримав права перші, причому не купив, а вивчився, стараюся, дотримуюсь усі ПДР, але бачу як поводять себе водії з досвідом ,то просто ах....ю)Ну якщо вже сталося, то по людськи вийти, поспілкуватися, вибачитися, просто переконатися що все добре. Якби був поряд, то гріх два стріляв би по колесам, З бидлом треба теж по скотськи
Відповісти
Ну ти і герой б..., Водія не виправдовую , гімнюк він , але Дмитро- скажи , чим би ти стріляв?, Що зробив би ?, А може їх там дибілв в тому авто четверо -пьятеро , скрути героя .є доблесна поліція , є відео -до роботи поліцаї.а стріляти - повір ,і резиною не радив би , купа гімарою
Відповісти
Номер авто?
Відповісти
Обережно, за кермом "олені"!
Відповісти
Що ви тут жуєте???Цей гом на переході збив людину!!Крапка..Про що мова ???
Відповісти