Яремчук феєрить у чемпіонаті Бельгії: хет-трик і гольовий пас. ВІДЕО

0
-5
Українець Роман Яремчук забив три голи у поєдинку «Гента» проти «Мускрона» (4:0) у 26-му турі чемпіонату Бельгії.

Український форвард відкрив рахунок в матчі, відзначившись на 28-й хвилині. А в другому таймі додав гольовий пас і потім ще двічі вразив ворота суперників. Це вже його 14-й, 15-й і 16-й голи в сезоні, з врахуванням єврокубків (з них 13 м'ячів забито в національному чемпіонаті).

Роман Яремчук отримав максимально можливу оцінку 10.0 від порталу WhoScored.

У стартовому складі «Гента» також вийшов український хавбек Роман Безус.