--> «Група смерті» і суперники України поїхали додому, наші - в чвертьфіналі Євро-2020! | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Група смерті» і суперники України поїхали додому, наші - в чвертьфіналі Євро-2020!

0
1
У шотландському Глазго національні збірні України і Швеції розіграли останню путівку в 1/4 фіналу Євро-2020. У рамках 1/8 фіналу чемпіонату Європи 29 червня збірна України в овертаймі обіграла Швецію з рахунком 2:1 та вийшла до чвертьфіналу.

Про це повідомляє Волинь24.

Вирішальний гол у ворота шведської команди забив Артем Довбик, який вийшов на поле на 106-й хвилині зустрічі замість Андрія Ярмоленка.

Цікаво, що всі представники групи смерті - Німеччина, Франція та Португалія - поїхали додому після 1/8 фіналу.

Суперники України по групі C (Нідерланди та Австрія) теж залишили континентальний форум до стадії чвертьфіналів.

Команди з групи смерті дружно програли в 1/8 фіналу:

Франція поступилася Швейцарії – 3:3 (пен. 4:5)
Німеччина програла Англії – 0:2
Португалія не пройшла Бельгію – 0:1

Суперники України у групі C теж зупинились на цій стадії.

Нідерланди програли Чехії – 0:2
Австрія програла Італії – 1:2 (д. ч.)

На наступній стадії команда Андрія Шевченка, яка вже реабілітувалася за невпевнений виступ на груповому етапі, постарається залишити за бортом турніру Англію. Чому б не помріяти?
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію