МОЗ наполягає на відновленні роботи шкіл у всіх регіонах

10
7
МОЗ наполягає на відновленні роботи шкіл у всіх регіонах
Міністерство освіти і науки рекомендує органам місцевого самоврядування відновити звичайний освітній процес у школах.

Про це йдеться на сайті Освіта ua.

Відповідний лист освітнього відомства направлений на адреси департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій.

У Міносвіти кажуть, що на території регіонів, на яких установлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки, освітній процес може здійснюватися у закладах дошкільної освіти, спеціальних закладах освіти та у 1-4 класах, а також закладах освіти, усі працівники яких мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, відновлення навчання є вкрай потрібним і учням, і вчителям.

«Соціалізація, живе спілкування, більш висока швидкість та якість засвоєння навчального матеріалу можливі лише за очного формату. Дякуючи вчителям та їхній активній участі у вакцинальній кампанії, повернення дітей у школи стало реальністю», – зазначив Шкарлет.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
7

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тоді не перевіряйте малий бізнес, де немає такого великого скупчення. А то немає логіки.
Відповісти
Коли у вас клепки з'являться? В школі достатнього 100% вакцинованості персоналу, а ви досі маску носити не навчились
Відповісти
Взагалі то МОЗ це не міністерство освіти
Відповісти
Взагалі вірусне захворювання - не шкільна програма
Відповісти
Клепка в мене є, а от у вас нема.. І маску я ношу. До речі, як ніхто. ІА діти? Діти не хворіють? Колись робили карантини- не було можливості дистанційного. Тепер же є. В бізнесу такої можливості нема. Хто буде платити податки, з чого. Доходи й так впали. Легше школи прикрити, менше стане захворюваність однозначно. І не говоріть мені про якість освіти. В нашій школі прекрасно проводиться навчання, діти всі присутні. Все залежить від вчителів. А хто не хоче вчитись, тому й школа не поможе
Відповісти
З приводу податків - це правда, але правда і в тому, що малий бізнес заради прибутку готовий на всі карантинні порушення. Ось тільки з приводу освіти не розводьтесь, бо ви як раз її продукт. В школі освіта на всі сто залежить від вчителя. Натомість про освіту в нас думають здебільшого не вчителі, а батьки учнів. А те, що більшість вчителів дистанційне навчання перетворили на ще одну відпустку, то це тільки підприємець не бачить. В класі вчителі також халтурять, але то важче, аніж в онлайн режимові.
Відповісти
Не знаю як у вас( до підприємцю) , а в нас дистанційне проходить на відмінно. Всі діти присутні, вчителі викладають супер, контрольні пишуться, нові теми вчаться. Маю знайому вчителя, так от вона каже, що на уроці звичайному легше. Бо там лише діти, а на дистанційному- ще батьки. Тому вчителю важче і більше потрібно підготуватись. І тут навпаки важче зхалявити. Я, наприклад, мама двох учнів. Мені не стало важко. Хто не займався з дітьми, той і в дистанційне не займатиметься. Все що вимагається від батьків - це забезпечити дитині робоче місце. А якщо ваша дитина не вчиться, то це теж ваша прогалина у вихованні. В школі вона значит теж не вчиться, ви просто цього не бачите.
А ще мені як мамі, набагато більше подобається, що моя дитина спокійно встає, повноцінно снідає, а не летить в школу, коли ще темно. Здоровіша буде. Доя мене її здоров’я понад усе!!!!
Відповісти
Ви мабуть мама підприємця? Або вчителька. Йдеться про ситуацію в країні, в області в цілому. Який Інтернет в більшості сільських шкіл? Наскільки учні забезпечені комп'ютерами? Наявність методики онлайн навчання? Рівень підготовленості вчителів до онлайн навчання? Зможете дати відповідь на ці запитання. І на останок. А що батьки роблять вдома в час коли потрібно заробляти на життя???
Відповісти
Не знаю як у вас( до підприємцю) , а в нас дистанційне проходить на відмінно. Всі діти присутні, вчителі викладають супер, контрольні пишуться, нові теми вчаться. Маю знайому вчителя, так от вона каже, що на уроці звичайному легше. Бо там лише діти, а на дистанційному- ще батьки. Тому вчителю важче і більше потрібно підготуватись. І тут навпаки важче зхалявити. Я, наприклад, мама двох учнів. Мені не стало важко. Хто не займався з дітьми, той і в дистанційне не займатиметься. Все що вимагається від батьків - це забезпечити дитині робоче місце. А якщо ваша дитина не вчиться, то це теж ваша прогалина у вихованні. В школі вона значит теж не вчиться, ви просто цього не бачите.
А ще мені як мамі, набагато більше подобається, що моя дитина спокійно встає, повноцінно снідає, а не летить в школу, коли ще темно. Здоровіша буде. Доя мене її здоров’я понад усе!!!!
Відповісти
Ці мами і підприємці належать до категорії людей, які "дуже добре розуміються" на школі, спорті і політиці. Останнім часом вони "додали знань" з вірусології. Для них школа - це забавка, бо вони самі ніколи серйозно не навчались, спортом не займались, а з політикою мали справу тільки під час виборів. На жаль не на багато від них відрізняється обласне, міське, районне шкільне начальство. Усі вони і гадки не мають, що основним елементом шкільного навчання є мотивація, а не зубріння предметів. А тому як можна забезпечити мотивацію заочно? Скільки вчителів це вміють? Одиниці. В класі принаймні є інші учні, якийсь контроль, немає дивана, буфета, телевізора. Щось можна засвоїти в стадному режимові. А в квартирних умовах? Особливо, якщо дитина не знає навіщо вона вчиться і для чого вона вчиться.
Відповісти