--> Які області першими вийдуть з «червоної зони»: чи є серед них Волинь | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Які області першими вийдуть з «червоної зони»: чи є серед них Волинь

19
-6
Які області першими вийдуть з «червоної зони»: чи є серед них Волинь
Цього тижня має відбутись засідання МОЗ, на якому дві області України виключать з переліку червоних.

Про це повідомив на брифінгу Віктор Ляшко, пишуть Букви.

“За карантинними індикаторами Луганська та Львівська області виходять із червоного рівня епідемічної небезпеки. Тому на цьому тижні ініціюватимемо засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій”, – підкреслив міністр.

Ще Ляшко зазначив, що середній час перебування регіонів на червоному рівні становить 30-35 днів.

“Україні вдалося пройти пік захворюваності найважчої хвилі без введення загальнонаціонального локдауну. Проте розслаблятися ще рано, потрібно збільшувати відсоток вакцинованих українців і дотримуватися протиепідемічних норм”, – пояснив міністир охорони здоров'я.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Досить намахувати
Відповісти
ХАЙ ПОДОХНЕ В ВИГРІБНІЙ ХРОБАЧЛИВІЙ ГІВНОСМЕРДЯЧІЙ ЯМІ ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун ЗЕЛЕНСЬКИЙ напару З хряком ПОРОШЕНКОМ!!!!
Відповісти
і накуя їм така уркаїна? де зеленський бандит трикратно пенсії краде і десятки міліонів українців за кордоном працють не на свою державу! в нас держави вже нема бо керують нею захланно трикратно крадущі пенсії зелені бандитські змії-жиди!!! "щірі" українці посрали україну!!!
Відповісти
"весна прийде садиті будемо парашенка...?" і шо? хоч хтось вже сидить? (а вже пройшла і не одна) а трикратний крадій пенсій клоун зеленський бреше 72%му бидлу ажж запінився!!!
Відповісти
я гнида трикратно краду пенсії в пенсіонерів ааа! санітари!! тікаю! більше пи*діти не можу!
Відповісти
на всяку в клоуна-ЖИДА зеленського х.йню крадущого пенсії гроші є, а на пенсії підняти всим нема нікуя! це жидівский геноцид над пенсіонерами! чи реально прожити на 2-3тисячі пенсії без субсидії (в яких відмовлено) сплативши всі ком.послуги жкг і на харчі й ліки вже грошей немає!!! ЦЕ НАСТОЯЩИЙ ГЕНОЦИД НАД ЛЮДЬМИ ПОХИЛОГО ВІКУ ПРО ЯКИЙ ВСІ МОВЧАТЬ!!!!
Відповісти
і накуя їм така уркаїна? де зеленський бандит трикратно пенсії краде і десятки міліонів українців за кордоном працють не на свою державу! в нас держави вже нема бо керують нею захланно трикратно крадущі пенсії зелені бандитські змії-жиди!!! "щірі" українці посрали україну!!!
Відповісти
ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун-бандит ЗЕЛЕНСЬКИЙ напару З хряком ПОРОШЕНКОМ готується до війни проти трикратно пграбованних пенсіонерів і трудящих Українців!!!!!
Відповісти
я клоун Зеленський краду трикратно пенсії й складаю враження нещирої і непорядно брехливої жидярної нелюдини. Мені б хотілося,щоб мені не завадили відбути свій довічний термін на нарах у параші до кінця подихання оскільки я точно ще найгірший як мінімум і для крадія пенсій хряка Порошенка, зрадника Кравчука,вбивці-замовника Кучми. Його обрали фальсифікаційно дермократично, таких злочинів трикратно пенсії крадійських як я янукович не вчиняв,тому треба дати можливість підорасу зеленському реалізувати свою підорну програму на нарах на параші,з якою я ішов в підораси,а за законом зони на це дається 50 років. Якщо хтось хоче здійснити державний переворот як порошенко,то це буде злочин не тільки проти мене і мого зе-бандитського слуго-клану узурпатора держави,а й проти моєї нікчемної кількості зе-слуг сатани протинаселення,яке не голосувало за цю зе-банду і не чекає виконання передвиборчих бреливих обіцянок "вена прийде садиті будємо" а хряк порошенко так і не сидить!!! імпічмент клоуну-бандиту з нарами не за горами і кулявлоб..то кулявлоб..
Відповісти
я клоун Зеленський краду трикратно пенсії й складаю враження нещирої і непорядно брехливої жидярної нелюдини. Мені б хотілося,щоб мені не завадили відбути свій довічний термін на нарах у параші до кінця подихання оскільки я точно ще найгірший як мінімум і для крадія пенсій хряка Порошенка, зрадника Кравчука,вбивці-замовника Кучми. Його обрали фальсифікаційно дермократично, таких злочинів трикратно пенсії крадійських як я янукович не вчиняв,тому треба дати можливість підорасу зеленському реалізувати свою підорну програму на нарах на параші,з якою я ішов в підораси,а за законом зони на це дається 50 років. Якщо хтось хоче здійснити державний переворот як порошенко,то це буде злочин не тільки проти мене і мого зе-бандитського слуго-клану узурпатора держави,а й проти моєї нікчемної кількості зе-слуг сатани протинаселення,яке не голосувало за цю зе-банду і не чекає виконання передвиборчих бреливих обіцянок "вена прийде садиті будємо" а хряк порошенко так і не сидить!!! імпічмент клоуну-бандиту з нарами не за горами і кулявлоб..то кулявлоб..
Відповісти
я клоун Зеленський краду трикратно пенсії й складаю враження нещирої і непорядно брехливої жидярної нелюдини. Мені б хотілося,щоб мені не завадили відбути свій довічний термін на нарах у параші до кінця подихання оскільки я точно ще найгірший як мінімум за крадія пенсій хряка Порошенка, зрадника Кравчука,вбивці-замовника Кучми. Його обрали фальсифікаційно недермократично, таких злочинів трикратно пенсії крадійських як я янукович не вчиняв,тому треба дати можливість мені крадучому трикратно пенсії підорасу зеленському реалізувати свою підорну програму на нарах на параші,з якою я ішов в підораси,а за законом зони на це дається 50 років. Якщо хтось хоче здійснити державний переворот як хряк порошенко, то це буде злочин не тільки проти мене і мого зе-бандитського слуго-клану узурпатора держави,а й проти моєї нікчемної кількості зе-слуг сатани проти українського населення,яке не голосувало за цю зе-банду і не чекає виконання передвиборчих бреливих невиконаних дурних обіцянок тіпа "весна прийде садиті будємо" а хряк порошенко так і не сидить гуляє падло!!! імпічмент клоуну-бандиту з нарами не за горами і кулявлоб..то кулявлоб..
Відповісти
я клоун Зеленський краду трикратно пенсії й складаю враження нещирої і непорядно брехливої жидярної нелюдини. Мені б хотілося,щоб мені не завадили відбути свій довічний термін на нарах у параші до кінця подихання оскільки я точно ще найгірший як мінімум за крадія пенсій хряка Порошенка, зрадника Кравчука,вбивці-замовника Кучми. Його обрали фальсифікаційно недермократично, таких злочинів трикратно пенсії крадійських як я янукович не вчиняв,тому треба дати можливість мені крадучому трикратно пенсії підорасу зеленському реалізувати свою підорну програму на нарах на параші,з якою я ішов в підораси,а за законом зони на це дається 50 років. Якщо хтось хоче здійснити державний переворот як хряк порошенко, то це буде злочин не тільки проти мене і мого зе-бандитського слуго-клану узурпатора держави,а й проти моєї нікчемної кількості зе-слуг сатани проти українського населення,яке не голосувало за цю зе-банду і не чекає виконання передвиборчих бреливих невиконаних дурних обіцянок тіпа "весна прийде садиті будємо" а хряк порошенко так і не сидить гуляє падло!!! імпічмент клоуну-бандиту з нарами не за горами і кулявлоб..то кулявлоб..
Відповісти
Водки мені клоунУ-ЗЕЛЕНСЬКОМУ трикратно крадущому пенсії налийте!!!! АБО стекломоя!!!! АБО хоть бояришніка как Мацквє на гастролях мнє налівалі і в лапті абувалі!!!!
Відповісти
ХАЙ ПОДОХНЕ В ВИГРІБНІЙ ХРОБАЧЛИВІЙ ГІВНОСМЕРДЯЧІЙ ЯМІ ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун ЗЕЛЕНСЬКИЙ напару З хряком ПОРОШЕНКОМ!!!!
Відповісти
Тебе що, припудрило Зелупо? "весна прийде садиті будемо парашенка...?" і шо? хоч хтось вже сидить? (а вже пройшла і не одна) а трикратний крадій пенсій клоун зеленський бреше 72%му бидлу ажж запінився!!!
Відповісти
Тебе що, припудрило Зелупо? "весна прийде садиті будемо парашенка...?" і шо? хоч хтось вже сидить? (а вже пройшла і не одна) а трикратний крадій пенсій клоун зеленський бреше 72%му бидлу ажж запінився!!!
Відповісти
А шо трикратно крадуща пенсії зеленська президентська сволота двічі вколоте бидло за 60 буде ще більше хворіти і їм потрібніші ліки за невакцинованих хворіючих людей за 60
помираючих з пограбованними тобою ублюдку пенсіями немаючи за що придбати собі ліки для лікування? Шоб ти крадуща зеленська СУКА подох мразь!!!
Відповісти
модератор ти зе-ПІДОРАСТ ГІВНОМ СМЕРДЯЧИЙ СМОКТУН ЗЕ ЧЛЕНІВ!
Відповісти
ВІД бандита зеленського ТРИКРАТНО КРАДУЩОГО НАШІ ПЕНСІЙ НЕ Купіть книги20.12.2021 06:16 НА ВКРАДЕНУ "тисячу" З КОЖНОГО ПЕНСІОНЕРА, бо оце зеленське пало хоче відмити крадені в пенсіонерів гроші в свою бандитську кишеню за куплену лохами нікому не потрібну макулатурну клоунячу книжку!!! (пригадайте як брєжнєв писав книгу "Цілина" і де вона? хто читає цю муйню?) А ВИ, халявна БИДЛОТА, ЯКІ КУПИЛИСЯ НА ЦЮ КРАДЕНУ тисячу, ПОДАВІТЬСЯ НЕЮ!!! БО НА КОРИСТЬ ВАМ ЦЯ тисяча НЕ ПІДЕ!!! (бо людські сльози обкрадених пенсіонерів нікому щастя не принесуть) купіть краще клоуну-зелупі похоронні вінки на цю тищу.
Відповісти