--> Україна готується до війни з Росією | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Україна готується до війни з Росією

10
-1
Україна готується до війни з Росією
Україна наразі повністю контролює кордони і готова до будь-якого наступу збоку Російської Федерації.

Про це під час пресконференції 26 листопада сказав президент Володимир Зеленський, пише ТСН.

«Ми повністю контролюємо наші кордони і повністю готові до будь-якої ескалації. Ми щоденно маємо реальні розвіддані не тільки від нашої розвідки, а також від розвідок інших країн-партнерів, які нас підтримують», - наголосив він.

Президент також наголосив на підтримці країн-партнерів. Зокрема, йдеться про військову, інформаційну, технічну та фінансову допомогу.

Раніше міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що в разі атаки з боку Росії Україна призве близько 200 тис. резервістів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Два роки немає оборонного замовлення, на передовій пального бракує... А воно розповідає що готується до війни...
Відповісти
ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун-бандит ЗЕЛЕНСЬКИЙ напару З хряком ПОРОШЕНКОМ готується до війни проти трикратно пграбованних пенсіонерів і трудящих Українців!!!!!
Відповісти
ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун-бандит ЗЕЛЕНСЬКИЙ напару З хряком ПОРОШЕНКОМ готується до війни проти трикратно пграбованних пенсіонерів і трудящих Українців!!!!!
Відповісти
ХАЙ ПОДОХНЕ В ВИГРІБНІЙ ХРОБАЧЛИВІЙ ГІВНОСМЕРДЯЧІЙ ЯМІ ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун-бандит ЗЕЛЕНСЬКИЙ напару З хряком ПОРОШЕНКОМ!!!!
Відповісти
я клоун Зеленський краду трикратно пенсії й складаю враження нещирої і непорядно брехливої жидярної нелюдини. Мені б хотілося,щоб мені не завадили відбути свій довічний термін на нарах у параші до кінця подихання оскільки я точно ще найгірший як мінімум і для крадія пенсій хряка Порошенка, зрадника Кравчука,вбивці-замовника Кучми. Його обрали фальсифікаційно дермократично, таких злочинів трикратно пенсії крадійських як я янукович не вчиняв,тому треба дати можливість підорасу зеленському реалізувати свою підорну програму на нарах на параші,з якою я ішов в підораси,а за законом зони на це дається 50 років. Якщо хтось хоче здійснити державний переворот як порошенко,то це буде злочин не тільки проти мене і мого зе-бандитського слуго-клану узурпатора держави,а й проти моєї нікчемної кількості зе-слуг сатани протинаселення,яке не голосувало за цю зе-банду і не чекає виконання передвиборчих бреливих обіцянок "вена прийде садиті будємо" а хряк порошенко так і не сидить!!! імпічмент клоуну-бандиту з нарами не за горами і кулявлоб..то кулявлоб..
Відповісти
я клоун Зеленський краду трикратно пенсії й складаю враження нещирої і непорядно брехливої жидярної нелюдини. Мені б хотілося,щоб мені не завадили відбути свій довічний термін на нарах у параші до кінця подихання оскільки я точно ще найгірший як мінімум і для крадія пенсій хряка Порошенка, зрадника Кравчука,вбивці-замовника Кучми. Його обрали фальсифікаційно дермократично, таких злочинів трикратно пенсії крадійських як я янукович не вчиняв,тому треба дати можливість підорасу зеленському реалізувати свою підорну програму на нарах на параші,з якою я ішов в підораси,а за законом зони на це дається 50 років. Якщо хтось хоче здійснити державний переворот як порошенко,то це буде злочин не тільки проти мене і мого зе-бандитського слуго-клану узурпатора держави,а й проти моєї нікчемної кількості зе-слуг сатани протинаселення,яке не голосувало за цю зе-банду і не чекає виконання передвиборчих бреливих обіцянок "вена прийде садиті будємо" а хряк порошенко так і не сидить!!! імпічмент клоуну-бандиту з нарами не за горами і кулявлоб..то кулявлоб..
Відповісти
я клоун Зеленський краду трикратно пенсії й складаю враження нещирої і непорядно брехливої жидярної нелюдини. Мені б хотілося,щоб мені не завадили відбути свій довічний термін на нарах у параші до кінця подихання оскільки я точно ще найгірший як мінімум і для крадія пенсій хряка Порошенка, зрадника Кравчука,вбивці-замовника Кучми. Його обрали фальсифікаційно дермократично, таких злочинів трикратно пенсії крадійських як я янукович не вчиняв,тому треба дати можливість підорасу зеленському реалізувати свою підорну програму на нарах на параші,з якою я ішов в підораси,а за законом зони на це дається 50 років. Якщо хтось хоче здійснити державний переворот як порошенко,то це буде злочин не тільки проти мене і мого зе-бандитського слуго-клану узурпатора держави,а й проти моєї нікчемної кількості зе-слуг сатани протинаселення,яке не голосувало за цю зе-банду і не чекає виконання передвиборчих бреливих обіцянок "вена прийде садиті будємо" а хряк порошенко так і не сидить!!! імпічмент клоуну-бандиту з нарами не за горами і кулявлоб..то кулявлоб..
Відповісти
я клоун Зеленський краду трикратно пенсії й складаю враження нещирої і непорядно брехливої жидярної нелюдини. Мені б хотілося,щоб мені не завадили відбути свій довічний термін на нарах у параші до кінця подихання оскільки я точно ще найгірший як мінімум за крадія пенсій хряка Порошенка, зрадника Кравчука,вбивці-замовника Кучми. Його обрали фальсифікаційно недермократично, таких злочинів трикратно пенсії крадійських як я янукович не вчиняв,тому треба дати можливість мені крадучому трикратно пенсії підорасу зеленському реалізувати свою підорну програму на нарах на параші,з якою я ішов в підораси,а за законом зони на це дається 50 років. Якщо хтось хоче здійснити державний переворот як хряк порошенко, то це буде злочин не тільки проти мене і мого зе-бандитського слуго-клану узурпатора держави,а й проти моєї нікчемної кількості зе-слуг сатани проти українського населення,яке не голосувало за цю зе-банду і не чекає виконання передвиборчих бреливих невиконаних дурних обіцянок тіпа "весна прийде садиті будємо" а хряк порошенко так і не сидить гуляє падло!!! імпічмент клоуну-бандиту з нарами не за горами і кулявлоб..то кулявлоб..
Відповісти
я клоун Зеленський краду трикратно пенсії й складаю враження нещирої і непорядно брехливої жидярної нелюдини. Мені б хотілося,щоб мені не завадили відбути свій довічний термін на нарах у параші до кінця подихання оскільки я точно ще найгірший як мінімум за крадія пенсій хряка Порошенка, зрадника Кравчука,вбивці-замовника Кучми. Його обрали фальсифікаційно недермократично, таких злочинів трикратно пенсії крадійських як я янукович не вчиняв,тому треба дати можливість мені крадучому трикратно пенсії підорасу зеленському реалізувати свою підорну програму на нарах на параші,з якою я ішов в підораси,а за законом зони на це дається 50 років. Якщо хтось хоче здійснити державний переворот як хряк порошенко, то це буде злочин не тільки проти мене і мого зе-бандитського слуго-клану узурпатора держави,а й проти моєї нікчемної кількості зе-слуг сатани проти українського населення,яке не голосувало за цю зе-банду і не чекає виконання передвиборчих бреливих невиконаних дурних обіцянок тіпа "весна прийде садиті будємо" а хряк порошенко так і не сидить гуляє падло!!! імпічмент клоуну-бандиту з нарами не за горами і кулявлоб..то кулявлоб..
Відповісти
я клоун Зеленський краду трикратно пенсії й складаю враження нещирої і непорядно брехливої жидярної нелюдини. Мені б хотілося,щоб мені не завадили відбути свій довічний термін на нарах у параші до кінця подихання оскільки я точно ще найгірший як мінімум за крадія пенсій хряка Порошенка, зрадника Кравчука,вбивці-замовника Кучми. Його обрали фальсифікаційно недермократично, таких злочинів трикратно пенсії крадійських як я янукович не вчиняв,тому треба дати можливість мені крадучому трикратно пенсії підорасу зеленському реалізувати свою підорну програму на нарах на параші,з якою я ішов в підораси,а за законом зони на це дається 50 років. Якщо хтось хоче здійснити державний переворот як хряк порошенко, то це буде злочин не тільки проти мене і мого зе-бандитського слуго-клану узурпатора держави,а й проти моєї нікчемної кількості зе-слуг сатани проти українського населення,яке не голосувало за цю зе-банду і не чекає виконання передвиборчих бреливих невиконаних дурних обіцянок тіпа "весна прийде садиті будємо" а хряк порошенко так і не сидить гуляє падло!!! імпічмент клоуну-бандиту з нарами не за горами і кулявлоб..то кулявлоб..
Відповісти