У Луцьку на вулиці чоловікам роздавали повістки

11
-13
У Луцьку на вулиці чоловікам роздавали повістки
У Луцьку, що на Волині, напередодні, 15 червня, чоловікам посеред вулиці роздавали повістки.

Про це Волинь24 повідомили читачі.

Зі слів очевидців, повістки вручали на вулиці Лесі Українки.

Раніше Інформаційний Патруль писав про те, що у Міноборони пояснили, де чоловікам можуть вручати повістки.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-13

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а чого на вулиці???? не пробували зайти в бари на 33-му чи ГПЗ або в гуртожиток до переселенців???????
Відповісти
вручали на вулиці
а на молоді в чеверметто мордоворрти сиділи, жерли і ржали.
слабо зайти по ресторанах???
Відповісти
найперше треба зайти по місцю проживання переселенців, потім в бари!!!
Відповісти
Гарна новина!
Відповісти
Обов'язок- самому стояти під військоматом. Хто там ще не був, повістки на руках не має і у черзі на телефонний виклик не перебуває, мають проходити медичну комісію на полігоні. Не пройде- відпустять додому з документами для вручальщиків повісток.
Відповісти
Ви тут всі такі доброзичливі)! Наче поляки, що дають безкоштовний прихисток і допомогають чим можуть тим, хто лишився домівки. Bardzo diekuje, panove????
Відповісти
Ага, на вулицях вручають хоча це не законно. А добровольцям з досвідом АТО-ООС відмовляють!
Відповісти
А чому не роздають повнолітнім дітям депутатів та чиновників,різного рангу та ступеня?Дітям керівників МВС,СБУ,МНС і.т.п.Навіть,синок місцевого мецената - Захар,зараз перебуває у Швейцарії (передмістя Женеви).Таким,мабуть страшно вручати повістки!))
Відповісти
Нехай,вручають дітям чиновників та депутатів.Та,й синка місцевого благодійника не оминають.Який в свою чергу,зараз перебуває за кордоном у Швейцарії (Женева).Мабуть,кишка тонка!)))
Відповісти
Тупо як в ДНР..... просто пздц...
Відповісти
То я тобі кажу ця власть ні чим не краща за днр лнр але в сто разів хитріша!
Відповісти