--> Скільки можна заробити на спермі в Луцьку | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Скільки можна заробити на спермі в Луцьку

30
1
Скільки можна заробити на спермі в Луцьку
Лучан у соцмережах закликають скористатися пропозицією заробити, ставши донорами сперми та яйцеклітин. І зацікавлених вистачає.

Пише Конкурент.

У соціальних мережах все частіше зустрічаються оголошення щодо донорства яйцеклітини та сперми. За це обіцяють достойну винагороду. Такі дописи приковують неабияку увагу людей – комусь це здається смішним, а хтось всерйоз розглядає це як можливість непогано заробити.

Наприклад, цей допис усього за кілька днів зібрав понад сотню зацікавлених коментарів від користувачів.

У переписці із журналістами телеканалу «Конкурент TV» пані, ймовірно, співробітниця однієї з українських клінік, люб’язно розповідає про чинні пропозиції як для чоловіків, так і для жінок. Зокрема, чоловікам віком від 20 до 39 років та які вже мають здорову дитину, пропонують стати донорами сперми.

«Спочатку треба приїхати здати спермограму, щоб знати, чи підходите. Для цього потрібно 3 дні утримуватись від статевого життя, не паритися в сауні, не палити, не зловживати алкоголем, спортом. Якщо за аналізом спермограми підходите, потрібно буде здати аналіз крові», – зазначає співрозмовниця.

Здача біоматеріалу та отримання винагороди, як пояснюють, відбувається у два етапи.

«Відразу після здачі сперми – 500 гривень. Протягом 7 днів банк переказує на картку. Решта 500 нараховується через 3 місяці після здачі додаткових аналізів крові», – інформують журналістів.

Загалом за донорство сперми чоловікам пропонують тисячу гривень. Зазначають, що процедуру можна повторювати до 100 разів на рік, втім перед кожною здачею 3 дні треба утримуватись.

Щодо жіночого донорства яйцеклітин – тут все складніше. Спершу жінку перевіряють методом УЗД, аби побачити, чи достатній у неї резерв яйцеклітин. Якщо все добре – починають співпрацювати і, так би мовити, готувати жінку до процедури.

«Якщо результати хороші, починається програма стимулювання під час місячних. Тобто ви колете 2 тижні в складочку живота чи в сідницю інсуліновою голочкою препарат. Він є фолікулостимулюючим, сприяє дозріванню яйцеклітин, які в природньому циклі розсмоктуються», – пояснює співрозмовниця.

Після цього відбувається хірургічне втручання, під час якого відбувається забір яйцеклітини.

Винагороду за це пацієнтка отримує чималеньку – від 15 до 36 тисяч гривень.

Як переконують в повідомленнях представники клініки, процедура є повністю безпечною.

Чи дійсно все безпечно, журналісти поцікавились у лікарки-гінекологині Волинської обласної клінічної лікарні. Й виявилось, що ризики тут таки існують.

Зі слів акушера-гінеколога Волинської обласної клінічної лікарні Олени Смотріної, жінці-донору дають певні гормональні препарати.

«Це не є зовсім безпечно для такої пацієнтки. Тому що будь-які препарати, не тільки гормональні, які вводяться в організм, мають побічні дії і протипокази. В цієї пацієнтки створюється штучна ситуація. Якщо в нормі, то тут вводять препарати для так званої суперовуляції. Тобто для того, щоб отримати чим побільше таких яйцеклітин, – пояснює лікарка. – Звичайно, тут існують ризики, тому що ми перестимульовуємо яйники, тобто ми змушуємо їх працювати надсильно. Взагалі для будь-якої жінки не можна робити більше 6-и таких індукцій суперовуляції, тому що тоді в рази збільшуються ризики раку яйників».

Щодо пункції цих яйцеклітин, тобто саме хірургічного втручання для їх вилучення, пацієнтка дискомфорту не відчуватиме. Принаймні під час процедури, адже процес відбувається під наркозом. Втім, й тут є небезпечні і ризиковані моменти.

«Може бути і кровотеча, і ризики пошкодження сусідніх органів голкою, і так звані загальні ризики, тобто серцево-судинні і тому подібні, як будь-яка операція. Це ризик самого втручання і наркозу», – зазначає медик.

Та найголовніше – після такої операції існують ризики зовсім не завагітніти в майбутньому.

«Ми повинні розуміти, що це є штучна ситуація. Ми фактично виключаємо гіпофіз, який знаходиться в головному мозку. Далі ми пригнічуємо функцію яйників. Далі ми їх заставляємо працювати в тому режимі, в якому нам потрібно доростити певний розмір яйцеклітин, і колемо препарати, які їй дозволяють дозріти. Звичайно, вони є трошечки штучними, і пацієнтка може відчувати певні гормональні зсуви після такої ситуації», – зауважує Олена Смотріна.

Разом з тим лікарка наголошує, що ризики є мінімальними. Особливо, коли за справу береться досвідчений спеціаліст. Утім, цей маленький відсоток того, що щось піде не так, таки існує. Тому рішення продажу чи пожертви своїх яйцеклітин повинно бути обдуманим.

«Може бути ситуація, що жінка може пожертвувати свою яйцеклітину навіть своїм родичам, чи друзям, чи знайомим, які не можуть мати дитинку. Вона це може зробить і з метою покращення фінансового стану, хоча там не такі вже шалені кошти вона на тому заробить... Чи варто? Я думаю, що це не настільки там варто. Адже основне, що є ризики самого втручання... Це мінімальні ризики, але ніхто не знає, в який відсоток ми потрапимо… І здоров’я на майбутнє, можливо, погіршиться…Зрозуміло, що вона мусить знати на що вона йде», – зауважує лікарка.

Дійсно, завдяки репродуктивній медицині таке донорство може допомогти іншим здійснити мрію стати батьками. Однак перед тим, як наважитись на таку процедуру, важливо зважити усі за та проти.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ви хочете купити нирку, органи чи продати свою нирку чи органи? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів США за вашу нирку. Мене звуть доктор Максвелл, я невролог і медичний консультант лікарні Білла Рота. Наша лікарня спеціалізується на нирковій хірургії, а також ми займаємося купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, і потрібні лише серйозні люди.

Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок або
Organ, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою.

Електронна адреса: birothhospital@gmail.com
Номер WhatsApp: +31648670212
Номер WhatsApp: +1 (850) 3137832
Viber: +31648670212



З найкращими побажаннями
Керівник відділу консультацій міжн.
Д-р Максвелл Ч.
Відповісти

Електронна адреса: birothhospital@gmail.com
Номер WhatsApp: +31648670212
Номер WhatsApp: +1 (850) 3137832
Viber: +31648670212



З найкращими побажаннями
Керівник відділу консультацій міжн.
Д-р Максвелл Ч.
Відповісти
Ви хочете продати свою нирку через фінансові проблеми? Якщо так, то ви знаходитесь у правильному місці, щоб продати свою нирку за хороші гроші.
зв’яжіться з нами @ Shalby Multi speciality Hospitals Home, S. G. Road, Ahmedabad, Gujarat, India ...
Напишіть нам зараз: дуже терміново"
«Привіт, ти хочеш продати свою нирку?
Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансові проблеми та не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам 400 000 доларів США за вашу нирку. Мене звати доктор Словер, я нефролог у лікарні Шалбі в Індії. Наша клініка спеціалізується на трансплантації нирки та лікуванні інших органів, а також ми займаємося закупівлею та трансплантацією нирок від живих і здорових донорів. Ми знаходимося в Індії та інших країнах.

Якщо ви зацікавлені в продажу своєї нирки, не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою; shalbyhospitalsindia@gmail.com


Удачі
Доктор Словер"
Відповісти


Удачі
Доктор Словер"
Відповісти
Доктор Уэйн Кёрлд талархал илэрхийлэхийн тулд энэ хэрэгслийг ашиглахыг хүсч буй бүх хүмүүст мэндчилье
DOCTORWAYNECURL@OUTLOOK.COM Энэтхэгийн Венката мэргэжлийн эмнэлгээс
Эмнэлэг эхний хагаст төлсөн 805,000 доллараар миний бөөрийг худалдаж авсан
Тэд эмнэлгийн мэргэжилтнүүдээ ирж сонгохоос өмнө 403,000 доллар төлсөн
Намайг эх орноосоо Энэтхэгт ах дүү нартаа эмнэлэг төлж байсан
Миний замын зардалд зориулж, тэд намайг зөв харж, эмчилсэн
Би чамд миний биеийн бүх хэсгийг харуулах газар байгаасай гэж хүсч байна
Хэрэв нэг бөөр нь миний системээс авсан бол би үүнийг хавсаргах байсан
Шарх нь дуусч, хагалгааны дараа өвддөггүй
Тэд миний үлдэгдэл 402,000 долларыг төлж, намайг эх орон руугаа буцаасан.
Миний бөөр худалдаж авсан Венката мэргэжлийн эмнэлэгт үнэхээр талархаж байна
Мөн намайг санхүүгийн бэрхшээлээс холдуулж, одоо би аз жаргалтай амьдарч байна
2 хүүхэдтэйгээ бид аз жаргалтай байна.
Энд Венката нарийн мэргэжлийн эмнэлэг DOCTORWAYNECURL@OUTLOOK.COM хаягаар холбогдоно уу.
P.O Box 27 NewDelhi India эсвэл Whatsapp: +19083082601
Відповісти
Привіт усім.
Мене звуть д-р Кейт Адамс, я є фронологом в університеті лікарні Брістольського фонду NHS. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось купівлею та трансплантацією нирок з живим відповідним донором. Ми знаходимося в Дубаї, Туреччині, США, Малайзії. Якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою: kateadams946@hotmail.com
Мій погляд
Д-р Кейт Адамс
Номер телефону: +2348146161694
drkateadamsblog.wordpress.com
Відповісти
Привіт усім.
Мене звуть д-р Кейт Адамс, я є фронологом в університеті лікарні Брістольського фонду NHS. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось купівлею та трансплантацією нирок з живим відповідним донором. Ми знаходимося в Дубаї, Туреччині, США, Малайзії. Якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою: kateadams946@hotmail.com
Мій погляд
Д-р Кейт Адамс
Номер телефону: +2348146161694
drkateadamsblog.wordpress.com
Відповісти
Привіт усім.
Мене звуть д-р Кейт Адамс, я є фронологом в університеті лікарні Брістольського фонду NHS. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось купівлею та трансплантацією нирок з живим відповідним донором. Ми знаходимося в Дубаї, Туреччині, США, Малайзії. Якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою: kateadams946@hotmail.com
Мій погляд
Д-р Кейт Адамс
Номер телефону: +2348146161694
drkateadamsblog.wordpress.com
Відповісти
Энэ нь бөөр нь 100% ноцтойгоор зарагдаж байгаа эрүүл эрэгтэй, эмэгтэй хүмүүст хандаж, яаралтай Доктор Коллинз Эмнэлгийн и-мэйл хаягаар холбогдоорой: doctorcollins3@gmail.com |, учир нь манайд одоогоор маш олон өвчтөн хэвтэн эмчлүүлж байна. Бөөр шилжүүлэн суулгах шаардлагатай байгаа тул та санхүүгийн хямралын улмаас түүний бөөрийг мөнгөөр зарах боломж хайж байна уу, бид түүний бөөрөнд 800,000 доллар өгөх болно. Мөн түүнчлэн бидэнд ХДХВ/тусламжийн эмчилгээ байгаа бөгөөд хэрэв танд эмчлэх шаардлагатай бол яг одоо бидэнд имэйл илгээнэ үү, EMAIL: doctorcollins3@gmail.com..WhatsApp: https +1 (506) 719‑9871 баярлалаа...
Відповісти
Привіт донори
Ви купуєте чи продаєте нирку?
Шукаю можливість продати свою нирку за гроші
Ви не знаєте, що робити через фінансову кризу
зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам найкраще 600 000 доларів на вашу нирку. Мене звуть ДОКТОР ДАНІЕЛ. Я нефролог у APOLLO HOSPITAL SERVICES INDIA. Наша лікарня Ми також спеціалізуємося на операціях на нирках, закупівлі та трансплантації нирок донорам, пов’язаним із заробітком. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, США, Малайзії та Дубаї. Якщо ви зацікавлені в продажу чи купівлі нирки, будь ласка, не зв’яжіться з нами за
Електронна адреса: apollohospitals1000@gmail.com
Whatsapp: +393509281473

З повагою DR APOLLO
Відповісти
Привіт донори

Ви купуєте чи продаєте нирку?
Шукаю можливість продати свою нирку за гроші
Ви не знаєте, що робити через фінансову кризу
зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам найкраще 600 000 доларів на вашу нирку. Мене звати ДОКТОР ДАНІЕЛ Я нефролог в APOLLO HOSPITAL SERVICES INDIA. Наша лікарня Ми також спеціалізуємося на операціях на нирках, закупівлі та трансплантації нирок донорам, пов’язаним із заробітком. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, США, Малайзії та Дубаї. Якщо ви зацікавлені в продажу чи купівлі нирки, зв’яжіться з нами електронною поштою: apollohospitals1000@gmail.com
номер whatsapp: +393509281473

З повагою APOLLO HOSPITAL
Відповісти
Привіт донори

Ви купуєте чи продаєте нирку?
Шукаю можливість продати свою нирку за гроші
Ви не знаєте, що робити через фінансову кризу
зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам найкраще 600 000 доларів на вашу нирку. Мене звати ДОКТОР ДАНІЕЛ Я нефролог в APOLLO HOSPITAL SERVICES INDIA. Наша лікарня Ми також спеціалізуємося на операціях на нирках, закупівлі та трансплантації нирок донорам, пов’язаним із заробітком. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, США, Малайзії та Дубаї. Якщо ви зацікавлені в продажу чи купівлі нирки, зв’яжіться з нами електронною поштою: apollohospitals1000@gmail.com
номер whatsapp: +393509281473

З повагою APOLLO HOSPITAL
Відповісти
Привіт донори

Ви купуєте чи продаєте нирку?
Шукаю можливість продати свою нирку за гроші
Ви не знаєте, що робити через фінансову кризу
зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам найкраще 600 000 доларів на вашу нирку. Мене звати ДОКТОР ДАНІЕЛ Я нефролог в APOLLO HOSPITAL SERVICES INDIA. Наша лікарня Ми також спеціалізуємося на операціях на нирках, закупівлі та трансплантації нирок донорам, пов’язаним із заробітком. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, США, Малайзії та Дубаї. Якщо ви зацікавлені в продажу чи купівлі нирки, зв’яжіться з нами електронною поштою: apollohospitals1000@gmail.com
номер whatsapp: +393509281473

З повагою APOLLO HOSPITAL
Відповісти
Привіт всім.

Мене звуть доктор Кейт Адамс, я френолог у лікарні Адамса. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також маємо справу з купівлею та трансплантацією нирок з життям відповідним донором. Ми розташовані в Дубаї, Туреччині, США, Малайзії. Якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою: kateadams946@hotmail.com.

З повагою.

Д -р Кейт Адамс.

Номер телефону WhatsApp: +2348146161694.
Відповісти
Доброго дня, ви б хотіли купити нирку чи ви хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звати доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також займається купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.


Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.

Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@gmail.com


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
Д-Р МАКСВЕЛ П. ЧІРАК
Відповісти
Доброго дня, ви б хотіли купити нирку чи ви хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звуть доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також ми займаємося купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.


Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.

Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@gmail.com


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП.
Відповісти
Доброго дня, ви б хотіли купити нирку чи ви хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звати доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також займається купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.


Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.

Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@gmail.com


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП.
Відповісти
Доброго дня, Ви б хотіли купити нирку чи продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звати доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також займається купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.



Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@gmail.com


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП
Відповісти
Доброго дня, ви б хотіли купити нирку чи ви хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звуть доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також займається купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.


Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.

Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@gmail.com


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП
Відповісти
Ласкаво просимо в лікарню SAHYADRI HOSPITAL - дім трансплантації нирок. Якщо ви потрапили в біду, вам потрібні гроші, щоб погасити великий борг? Як зібрати гроші на нагальні потреби? Зачекайте, чому б вам не подумати про продаж нирки за дуже хорошу ціну ($500,000), перший внесок сплачується до операції через сумніви щодо справжнього донора, я доктор ЛАНЦО МУЛЛЕР з SAHYADRI HOSPITAL, Індія. Ми є в кожному куточку світу. США, Малайзія, Японія, Китай, Греція, Туреччина, Нігерія, Австралія, Аргентина, Бразилія, Великобританія, Гана тощо. ПРИМІТКА:- * Донор повинен бути клінічно здоровим. * Для того, щоб стати донором органів, ви повинні мати групи В+ та О+. * Маса тіла донора не менше 35 кг. * Донор не повинен палити і вживати алкоголь. Ви можете зв'язатися з нами 24 години, і ми зможемо допомогти вам краще, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою

Електронна пошта: lanzomuller429@gmail.com
WhatsApp +44 7399 693422
Дякуємо, що звернулися до нашої лікарні.
Відповісти
Ласкаво просимо в лікарню SAHYADRI HOSPITAL - дім трансплантації нирок. Якщо ви потрапили в біду, вам потрібні гроші, щоб погасити великий борг? Як зібрати гроші на нагальні потреби? Зачекайте, чому б вам не подумати про продаж нирки за дуже хорошу ціну ($500,000), перший внесок сплачується до операції через сумніви щодо справжнього донора, я доктор ЛАНЦО МУЛЛЕР з SAHYADRI HOSPITAL, Індія. Ми є в кожному куточку світу. США, Малайзія, Японія, Китай, Греція, Туреччина, Нігерія, Австралія, Аргентина, Бразилія, Великобританія, Гана тощо. ПРИМІТКА:- * Донор повинен бути клінічно здоровим. * Для того, щоб стати донором органів, ви повинні мати групи В+ та О+. * Маса тіла донора не менше 35 кг. * Донор не повинен палити і вживати алкоголь. Ви можете зв'язатися з нами 24 години, і ми зможемо допомогти вам краще, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою

Електронна пошта: lanzomuller429@gmail.com
WhatsApp +44 7399 693422
Дякуємо, що звернулися до нашої лікарні.
Відповісти
Ти хочеш продати мою нирку за гроші чи хочеш купити нирку
Мене звуть доктор РАКШАН САІ. Я нефролог у ЦЕНТРІ ЗДОРОВ'Я РАКШАН ІНДІЯ. Наша клініка спеціалізується на нирковій хірургії, і ми також лікуємо. Придбання та трансплантація нирок у відповідних донорів. Ми знаходимося в Індії, Нігерії, Сполучених Штатах Америки, Дубаї, купуємо нирку на загальну суму
$480 000 доларів США (ЧОТИРИСТА ВІСІМДЕСЯТ ТИСЯЧ доларів), якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з нами через нашу електронну адресу, вказану нижче. Наша лікарня спеціалізується на операціях на нирках, а також ми займаємося закупівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Потрібні тільки серйозні люди
Ми щедро платимо за донорів нирок, і ці гроші можуть назавжди змінити ваше життя. Зв’яжіться з нами зараз, щоб дізнатися більше: rakshanhealthcenter@gmail.com
WhatsApp +1501 530-9061
Viber: +917396361472
Відповісти
Ти хочеш продати мою нирку за гроші чи хочеш купити нирку
WHATSAPP: +44 7429 784618
ТЕЛЕГРАМА: +44 7429 784618
VIBER: +44 7429 784618
Відповісти
Real OR fake Novelty Passports, Drivers Licenses, ID cards , Visas, Diplomas and many other documentsOur team has years of experience producing real passports,passports and other identity documents. We use high quality equipment and materials to produce counterfeit documents. All secret features of real passports are carefully duplicated for our falsified documents.we are unique producer of quality documents.We offer only original high-quality fake passports, driver|s licenses, ID cards, stamps, Visa, school Diplomas and other products for a number of countries like:USA, Australia, Belgium, Brazil, Canada, Italian, Finland, France, Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa, Spain, United Kingdom. This list is not full.To get further more detailed information about our high quality Authentic and passports/driving licenses/id cards/ stamps, Visa, school Diplomas and other product
Email ( lifiben@gmail.com )
TEXT/CALL/WHATSAPP: 951-254-2452
https://clean-documents.com
Відповісти
Real OR fake Novelty Passports, Drivers Licenses, ID cards , Visas, Diplomas and many other documentsOur team has years of experience producing real passports,passports and other identity documents. We use high quality equipment and materials to produce counterfeit documents. All secret features of real passports are carefully duplicated for our falsified documents.we are unique producer of quality documents.We offer only original high-quality fake passports, driver|s licenses, ID cards, stamps, Visa, school Diplomas and other products for a number of countries like:USA, Australia, Belgium, Brazil, Canada, Italian, Finland, France, Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa, Spain, United Kingdom. This list is not full.To get further more detailed information about our high quality Authentic and passports/driving licenses/id cards/ stamps, Visa, school Diplomas and other product
Email ( lifiben@gmail.com )
TEXT/CALL/WHATSAPP: 951-254-2452
https://clean-documents.com
Відповісти
Привіт всім.

Мене звати доктор Кейт Адамс, я френолог у лікарні Адамса. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також ми займаємося купівлею та трансплантацією нирок у живих відповідних донорів. Ми знаходимося в Дубаї, Туреччині, США, Малайзії. Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою: kateadams946@hotmail.com.
kateadamskidneysale.wordpress.com


З повагою.

Доктор Кейт Адамс.

Номер телефону WhatsApp: +2348146161694.
Відповісти
Привіт всім.

Мене звати доктор Кейт Адамс, я френолог у лікарні Адамса. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, а також ми займаємося купівлею та трансплантацією нирок у живих відповідних донорів. Ми знаходимося в Дубаї, Туреччині, США, Малайзії. Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами електронною поштою: kateadams946@hotmail.com.
kateadamskidneysale.wordpress.com


З повагою.

Доктор Кейт Адамс.

Номер телефону WhatsApp: +2348146161694.
Відповісти