Волинські народні депутати підтримують насильства над жінками?

10
1
Волинські народні депутати підтримують насильства над жінками?
Верховна рада ратифікувала "Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами", відому як "Стамбульська конвенція".

Пише Суспільне.

"За" проголосували 259 народних депутатів:

Слуга Народу — 193
ЄС — 9
Батьківщина — 0
Платформа за життя та мир — 15
За майбутнє — 2
Голос — 10
Довіра — 13
Відновлення України — 12
Позафракційні — 5

"Проти" проголосували 8 нардепів, утрималися — 28, не голосували — 47.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бий бабу молотом - буде баба золотом!
Відповісти
волинські ті що не ходять і не голосують хоч живі?
Відповісти
знову палиця та івахів обісралися, ну і партія сцикунів
Відповісти
Волинські депутати поховалися як щурі що їм до того що іде війна їм проблеми простих людей до сраки
Відповісти
Типу те що вони проголосують то щось змінить в сім'ї? Якщо не здорова атмосфера сімейна постійні скандали і сварки то хоч на голову встань нічого не зміниться від того що Україна ратифікувала ці угоди. Навчіться здоровим стосункам як в сім'ї так і поза нею. Тоді все буде ок.
Відповісти
А чому вони взагалі не голосували? І де вони
Палиця з Іваховим? Може, на фронті?!!!
Відповісти
Нарешті, перший вчинок Гузя вартий поваги!!!! Шкода, що одиничний
Відповісти
А у вас Волинські новини, як завжди заголовки г.. можна подумати в цій конвенції мова йде тільки про насильство жінок, якщо що, то я жінка і проти цієї ратифікації
Відповісти
Стернійчук - моральний виродок!
Відповісти
Поцікавтеся які ще країни ратифікували цю конвенцію? І скільки потім відмовилося від неї.
Національне законодавство ПОВНІСТЮ захищає жінок від насильства в сім'ї. А цей документ більше про гендер та лгбт
Відповісти