Від завтра в Україні заборонено курити: порушників будуть штрафувати

58
17
Від завтра в Україні заборонено курити: порушників будуть штрафувати
Від завтра, 11 липня, в Україні буде заборонено будь-яке куріння у громадських місцях, пише телеграм-канал ТСН.

Електронні сигарети та системи нагрівання тютюну прирівнюються до класичних сигарет, тож на них теж діє заборона.

Порушників можуть оштрафувати на суму від 51 до 171 грн. За повторне порушення доведеться сплатити від 170 до 340 грн.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Instagram
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
17

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зажали курців. Тепер курити можна лише для під ковдрою і жінці в сраку дим пускати.
Відповісти
Можеш пускати дим своєму куму туди,куди хотів пускати жінці ...
Відповісти
Дибіли конченні, більше немає ніяких проблем як ущимляти курящих
Відповісти
Давно пора, чому мають травитися люди, які не курять
Відповісти
Люди які не курять-пють алко на вулицях,особливо мамашкі з калясками до ночі
Відповісти
Сильно тебе натруїли!? В країні війна,а тупаки новину роздули з пустого місця! В законі нічого не змінилось,лише добавили електронні цигарки! А оці дебільні заголовки для тупих!
Відповісти
Согласна....в городе не одного туалета,где ребенку можно сходить, собаки в парках срут,хотя написано выгул в парке собак запрещен и штраф за это....в стране бардак,а они хернёй страдают....чтоб такое узаконить нужно для начала придумать и сделать специальные места для курения, нет слов,одни маты.....
Відповісти
Марино, навіть додати нічого! В точку все!
Відповісти
Курить вдома
Відповісти
Вот ты часто ищешь общественный туалет, когда хочется воздух испортить? Ну если тебе так сильно приспичило, ну пусти ты шептунка тихонечко, зачем так громко пукать? Это некрасиво и обос₽@ться рискуешь.
Відповісти
А,що не так.Чому я повинен дихати тим лайном.Травіть себе, причому тут люди які вас оточують.
Відповісти
Бідні люди.Ущемляють.А коли палите на зупинці і травите інших,то це нормально. Ви їх не ущемляєте.Сів собі вдома, хоч повний рот цигарок нікому до цього ніякого діла.
Відповісти
Давно пора, чому люди, які не курять мають травитися
Відповісти
Курив по дві пачки на добу. Не курю біля тридцяти років і не розумію, для чого я травив себе і людей. Тут деякі говорять про права курців... А я скажу: Люди, кидайде смоктати це гівно.
Відповісти
Зато пити алкоголь можна срізь
Відповісти
У мене гічний клуб зачиняється 00:30 і виповзають ледь волочуть ноги!
Відповісти
Той, хто п'є алкоголь, не шкодить іншим, тим, хто випадково опинився поруч. Навіть наркомани не шкодять. А курці примушують палити усіх, хто поруч. Паління - це взагалі велика проблема не тільки для фізичного здоров'я, але і для психічного. Що досить яскраво ілюструють коментарі. Якщо на курця вилити сечу,або навіть звичайну воду, то він образиться та обуриться. Хоча сеча не завдасть ніякої шкоди здоров'ю, не кажучи вже про воду. Так чому вважається нормальним труїти зовсім випадкових людей у суспільних місцях?
Відповісти
Хай спочатку створять місця для паління а потім заборону
Відповісти
А як вони собі уявляють це? Підїзд загальне місце, всюди де ходять люди можна назвати загальним і оштрафувати. під водою курити? Чи на даху будинка?
Відповісти
Нарешті, це свято для тих хто не курить, надоїло цими смородами дихати, особливо класно, коли їдеш в автобусі, і водій курить...
Відповісти
Смоктунів ракових паличок на передову!
Відповісти
Одразу після вас.
Відповісти
Ото ти і розумний, таких під пиздун...ців треба відправляти мабуть, бо з рота сморід словєсний більший чим від курчщих
Відповісти
А що таке громадське місце, просто на вулиці??? Перед тим, як вводити таку заборону треба зробити місця для куріння, а потім забороняти куріння в гром місцях.
Відповісти
Пити і курити великий харам. Це потрібно взагалі скасувати. А то в нас все , що погане - можна. Це не повчати і забороняти (майже ніхто на це не реагує, особливо молоде покоління), а скасувати, а в разі непослуху - радикально карати. ОТОДІ БУДЕ РЕЗУЛЬТАТ І ЗДОРОВА НАЦІЯ!!!
Відповісти
Розстріляти?
Відповісти
Ті, хто пишуть, що треба місця для куріння зробити. Вибачте, а вас що прирівнювати до інвалідів? Зробити на кожній зупинці кабінку для спеціальних людей?
Відповісти
Раз сделали такой запрет, так оборудуйте по городу какие-нибудь площадки или места где можно спокойно покурить
Відповісти
Подскажите , а в каких местах можно ?
Что за ущемление прав. Где места для курения?
Відповісти
Не палю з 94 року. Не переварюю сморіда від цих димлячих паличок. Надворі спека, в квартирі ще жаркіше, відкриваєш вікна, щоб провітрити. І через них в хату несе димом від сусіда, який смалить на своєму балконі. Він "має право". Тільки чого я повинен дихати тією гидотою? А я маю право на те, що в себе в хаті не нюхати тютюновий сморід? Нехай сусід палить в ліжку під ковдрою, тільки позбавить інших від необхідності цим дихати. Хтось роздумує, які місця являються громадськими. Так от, під'їзди чи ліфти ними також є.
Відповісти
Рішення правильне.Травіть себе при чому тут люди.Хочеш палити пали вдома.А там без різниці.Під ковдрою,подушкою.Куди хочеш туди дим випускай то твоя справа.
Відповісти
А заводи,пожежі,машини тебе не труять!? Вода смердюча тебе не труїть!?
Відповісти
а ви не нюхайте тай всьо
Відповісти
Вы сначала места для курения сделайте, а потом запрещайте
Відповісти
Начнем с начала ! Где оборудованы места для курения ?
Мне с дома не выходить теперь ? Какой идиот это придумал ? Кто автор ? Страна должна знать своих героев ! Возмущению нет придела
Відповісти
А ви шановний забийте на заборону.І гонорової киньте палити .Буде для організму плюс і для гаманця не в мінус.
Відповісти
Всі стогнуть, але ми премося в Європу, а в них все класно, туалету нема і ніхто пісяти не хоче все несуть додому, а якщо хочеш то плати і то один туалет на 3км, або закажи собі щось в кафе тоді зайдеш, курців на вулиці не бачила і навіть біля будинків не бачила, цікаво а дійсно де вони курять.
Відповісти
Бюджет поповнювати потрібно, слідуючий раз придумають, що не можна буде пукати в громадських місцях.
Відповісти
І зразу ж почнеться гвалт, що права пердунів утискають )))
Відповісти
Пердун просто шептунка пустить, бо знає, що пердіти, то негарно. Але курець то зовсім інший кадр, невихований зовсім. Його тільки притисни - і сморід буде дуже гучний.
Відповісти
Кто то считал сколько налогов с каждой пачки платит курящий?
Відповісти
Кто то считал сколько налогов с каждой пачки платит курящий?
Відповісти
Ваи втратили легені чи вас утруїли.ви з глузду з'їхали.Вам нехуй чим зайнятись.
Відповісти
Я не курю і мені похуй. Чи похую... Як правильно?
Відповісти
Воно давно заборонено, додали всякі нові електронні пристрої, яких раніше не існувало.
Звісно, це цілком правильно, бо куріння в громадських місцях порушує права тих, хто не хоче там дихати всякої гидотою та псує їм здоров'я проти їх волі.
Єдине, що необхідно краще контролювати та значно збільшити покарання -51 гривня це смішно
Відповісти
А почему бы не запретить проституцию, которая у нас на каждом углу. От этого вред не меньше, чем от сигарет. А расстраты намного большие, и все в одну дырку и без налогов. Тогда будет страна честнее, и люди. И семьи нормальные может у нас появятся. И будет меньше корыстных людей. С этого нужно начинать, а то рожают и сами не знают от кого. А потом делать здоровую нацию.
Відповісти
Ти їбанько???
Відповісти
ТСН Не показатєль, де закон? Який номер? Від якого числа? Президент підписав? Ато ляпають, аби ляпати.
Відповісти
ТСН Не показатєль, де закон? Який номер? Від якого числа? Президент підписав? Ато ляпають, аби ляпати.
Відповісти
ідіоти
Відповісти
Курив і буду курити , я в свому авто тих кому не подобається висаджую. P.S водій маршрутки
Відповісти
Для кухарів от і будеш дихати в сраку бо нічого більше не бачиш

Відповісти
А сусіди на балконі курять а дим мені в хату затягує то як бути? А в мене астма
Відповісти
Не курил 10 лет. И для меня никогда не было проблемой что при мне кто-то курит. Я их понимаю. Сам был такой , и долго не мог бросить. А то тут некоторые забыли свою зависимость.
Відповісти
Доброго дня всім! Люди поважайте інших, навчіться спілкуватись нормально. Ми ж українці! На жаль ми не можемо змінити закони і мусимо змиритись з цим. Насолоджуйтеся життям бо воно в нас одне.
Відповісти
Нас больше. У нас демократия. А не пора ли места для курящих сделать. Что бы я мог не терпеть независимых от никотина... Пакеты им на головы вешать и играть в билчик с сигарой????
Відповісти
Прежде чем запрещать что либо,сделайте места для курящих,обозначьте их.А потом уже претензии предьявляйте...Курящий тоже платит налоги и имеет не меньше прав...Идиоты...
Відповісти
В подъезде накурено, в открытое окно спальни летит дым сигарет с соседского балкона, в парке на лавочке и то спокойно посидеть не дают курцы...
Відповісти