«Бандеры, вы скоро подохнете»: на Заході України переселенці зробили напис на стіні фекаліями

31
«Бандеры, вы скоро подохнете»: на Заході України переселенці зробили напис на стіні фекаліями
Підписниця телеграм-каналу Мелітополь в курсі поділилася історією про те, як себе поводять переселенці у Чернівцях, яких прихистили через війну.

Жінка каже, що вона місяць тому виїхала з родиною із Мелітополя. Поїхали до родичів у Чернівці.

«В одній із місцевих шкіл прихистили харків'ян. Людям ніде було зупинитися. Нагодували їх, дали постіль, засоби гігієни... а вони, вибачте за подробиці, сходили в туалет в пакетик і поклали його під подушку. Решткою фекалій написали на стіні «Бандеры! Вы скоро подохнете. Готовьтесь: русские уже идут», - йдеться у повідомленні.

За словами жінки, на ранок, поки ніхто не бачив, переселенці виїхали.

«Все це неподобство, бо прибирали звичайні вчителі, які перед цим годували цих самих невігласів, несли їм ліжка, постіль, одяг. А ті просто наzрали і під подушку, і в душу. Хіба ж то люди? І мені незрозуміло: якщо ви так любите росію, чому припхалися на західну Україну? Валіть вже у рашку і живіть там. Ми не образимося й сумувати не станемо», - додає підписниця.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Instagram
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-15

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Знайти свинособак дуже легко,далі так,щоб в тепловізорі не світились!
Відповісти
Я сам з Харкова це не люди це паскуди котрі так роблять. Хоча чому дивуватись у мене дружина коли була вагітна на 8 місяці хоть би одна тварюка з молодих місце вступила але ж ні треба було бабусі поступитись місцем для моєї жінки. Ганьба таким Харків'янам котрі не поважають свою КРАЇНУ та місто де народилися.
Відповісти
Шкода але на Україні такого "гамна" не мало,за яких соромно. Вони не лише на Україні опозорилися,а й повсьому світу де їх приютили,накормили, жаліють,а вони тварі сруть в усіх смислах цього слова.
Відповісти
Може бути й таке, що це представники "руського міра" розповсюджують такі надписи від імені харків"ян чи інших переселенців, щоб сіяти розбрат в середині краіни. Адже саме так робили кегебісти у 30-х роках на Західній Украіні - убивали украінців,підкидаючи записки від імені членів УПА, таким чином налаштовуючи проти них місцеве населення. Методи рашистів дуже підлі. А ми, украінці, маємо бути обачними й мудрими!
Відповісти
Ви вважаєте казати "на Франції " то є норм? Ні? То чому "на Україні"?
Відповісти
Бо Вкрайна, Украйна, Україна старослов'янською означало "межа, кордон, рубіж", бо за нашими землями починались дикі степи повні нецивілізованих кочовиків.
Як ви скажете, їхати "на кордон", чи "в кордон"? Отож...
Відповісти
Зважаючи на те, що пишете "на Україні" самі з московитів. Українці так не пишуть
Відповісти
Зважаючи на те, що пишете "на Україні" самі з московитів. Українці так не пишуть
Відповісти
В Україні !!!
Відповісти
А де докази? Писать можно все, що завгодно. Як вам не соромно. Ви змушуєте людей ненавидіти один одного.
Відповісти
А де докази? Писать можно все, що завгодно. Як вам не соромно. Ви змушуєте людей ненавидіти один одного.
Відповісти
А вам в якості доказів треба какашки показати?
Відповісти
Нетреба ніяких доказів,я знаю що людина так просто неписала би це,нут на заході то і в польщі про нахабну поведінку переселенців розказують уже невперше,подібне сталося і у моєї знайомої
Відповісти
На Волині теж таке було точно.і втекли
Відповісти
На Волині точно таке було на початку війни .на стінки написали схоже
Відповісти
ці казки з різними докрутами ходять ще з 2014 року...
Відповісти
Так у них є с кого брати приклад! У них же є цар, який своє гімно повсюди із собою тягає! Який піп, такий і прихід!
Відповісти
Що за маячня? Не вірю! Навіщо таке вигадувати? Не одна нормальна людина такого не зробить. Фекалії? Ви серйозно? Навіщо ви намагаєтесь влаштувати ворожнечу між областями України? Я ВПО з Донецької області, і дуже вдячний Житомирянам, які мені до речі дуже допомогли з житлом, а зараз приймають на роботу! Це в загалі таке на душі відчуття... Плакати хочеться від щастя. Коли у 45 років ти залишився з двома пакетами АТБ у руках, де все що ти встиг зібрати, та врятувати своє життя. А за плечима все життя знищено російськими окупантами, ти втратив все: свої мрії, своє житло, все що наживав роками, до чого прагнув, де кого зі своєї родини та багато друзів. Ти приїхав у чуже місто де ніколи не був і нікого не знаєш. Я дуже переживав та не знав як бути далі. Житомиряни мені допомогали чим могли: допомогли з житлом, з посудом і т.д. І зараз я вже влаштовуюсь на роботу. То скажіть мені будь ласка навіщо я так маю робити як ви пишете? То бред сивої кобили! Не треба робити спроби розпалювання війни між Українцями! СБУ потрібно ретельніше стежити за такими особами! Можливо це одна з путіноїдів, можливо помиляюсь, але не вірю автору точно!
Відповісти
К сожалению таких мразей достаточно. Если вы не сделаете, это не значит что никто этого делать не будет.
Відповісти
Що за маячня? Не вірю! Навіщо таке вигадувати? Не одна нормальна людина такого не зробить. Фекалії? Ви серйозно? Навіщо ви намагаєтесь влаштувати ворожнечу між областями України? Я ВПО з Донецької області, і дуже вдячний Житомирянам, які мені до речі дуже допомогли з житлом, а зараз приймають на роботу! Це в загалі таке на душі відчуття... Плакати хочеться від щастя. Коли у 45 років ти залишився з двома пакетами АТБ у руках, де все що ти встиг зібрати, та врятувати своє життя. А за плечима все життя знищено російськими окупантами, ти втратив все: свої мрії, своє житло, все що наживав роками, до чого прагнув, де кого зі своєї родини та багато друзів. Ти приїхав у чуже місто де ніколи не був і нікого не знаєш. Я дуже переживав та не знав як бути далі. Житомиряни мені допомогали чим могли: допомогли з житлом, з посудом і т.д. І зараз я вже влаштовуюсь на роботу. То скажіть мені будь ласка навіщо я так маю робити як ви пишете? То бред сивої кобили! Не треба робити спроби розпалювання війни між Українцями! СБУ потрібно ретельніше стежити за такими особами! Можливо це одна з путіноїдів, можливо помиляюсь, але не вірю автору точно!
Відповісти
Таку мразоту треба давити першою ....
Відповісти
Брехня,або розпалювання ворожнечі. Сбу вже інформовані.
Відповісти
Брехня.
Відповісти
Брехня.
Відповісти
Это фейк, который гуляет по инету, меняются только города., а дальше , как под капирку. Автору не мешало бы проверять факты и нести ответственность ща писанину.
Відповісти
Это фейк, который гуляет по инету, меняются только города., а дальше , как под капирку. Автору не мешало бы проверять факты и нести ответственность ща писанину.
Відповісти
А хто мазав в Київській області?Теж переселенці?Це роблять навмисно щоб посварити схід і захід.Ми переселенці якраз і тікали від рузьких асвабадітєлєй і дуже вдячні житомирянам,які нас прийняли від всього серця.Краще б писали про таких гостинних людей,ніж про провокаторів,яким ніде гімно діти
Відповісти
Таких історій про надписи я дуже багато чула і від різних людей. Думку про те, що це роблять підставні особи, що посіяти ворожнечу я також чула. Моя подруга викликала поліцію коли почула розмову двох переселенців, що вони чекають що путін прийде і їх врятує. Поліція приїхала і взяла їх на контролю і дуже дякувала моїй подрузі. Я вважаю, що якщо хтось бачить щось подібне одразу дзвоніть поліції. Я думаю, що є і підставні особи а також є і люди, що дійсно тримають зло в серці.
Відповісти
Вона це бачила своїми очима? Чи хтось розказав?
Я була чотири місяці у Кам'янці і наслухалась таких "казок" багато. Нас там також прихистили добрі люли і ми їм дуже вдячні. Не можу повірити, що харків'яни поповодять себе таким чином. Сама я теж з Харкова.
Здається що хтось навмисно розповсюджує такі "казки" про українців зі сходу.
Відповісти
70 років на сході, найінтенсивніше на сході, українців знищували голодом, розстрілювали, вивозили, а на їх місце звозили тайожно-совєцьке бидло.
Відповісти
Лишити громадянства і депортувати на роzziйшину
Відповісти