Військовий ЗСУ розповів, хто «здав» Авдіївку

37
Військовий ЗСУ розповів, хто «здав» Авдіївку
Українські військові у ніч проти 17 лютого залишили свої позиції і вийшли з Авдіївки на Донеччині. Всі підрозділи Сил оборони України, які перебували під загрозою блокування у місті, виведені на більш вигідні оборонні позиції.

Військовослужбовець ЗСУ, командир екіпажу аеророзвідки та блогер Олександр Карпюк (Serg Marco) розповів про це на своїй сторінці, пише ТСН.

Проте згодом Facebook видалив його пост, тож текст почали поширювати інші користувачі.

На думку Карпюка, у відході українських військових з Авдіївки у першу чергу винні цивільні, які підлягають мобілізації, але не стають до лав ЗСУ, та депутати Верховної Ради.

Він наголосив, що кожен військовий, хто бився за Авдіївку, скаже про те, що робилось все що можна, і навіть непопулярні рішення, коли до окопів відправлялись всі – спецура, замполіти, пілоти БпЛА, всі.

"А черг до військкоматів з закликом "Захистимо Авдіївку" я не бачив. Тому. Якщо ви цивільний, подивіться на себе в дзеркало. Можливо саме такі як ви, є причиною. Причиною того, що втомлені бійці повинні були захищатись від у 5-7 разів більшого противника, а їм не прийшли на допомогу. Ви не прийшли. Окремо вкурвлюють військові, нарішавші собі штабні/тилові посади, які сидять вже другий рік в ППД (пункті постійної дислокації - ред.), але встромлюють пику в кожен двіж зі своєю експертною думкою. В мене, наприклад, велике питання, якого х*ра в окопи можна відправити артилерію, пілотів, звʼязківців, але не можна відправити ППД чи штаб. В результаті в окопах воюють більш унікальні спеціалісти, чим ті, які сидять по штабам", - наголошує військовий.

Олександр Карпюк також зауважив, що депутати Верховної Ради за всі місяці активного наступу на Авдіївку не змогли прийняти закон про мобілізацію.

"Тому що ви всираєтесь прийняти непопулярні для народу рішення – то ні, ніхера ми не забудемо. Просто мабуть треба кожні три дні відправляти чергового депутата на фронт, поки затягується процесс, тоді ви звісно пришвидшились. Правило "не був - не пиз*и" залишається актуальним. В нас тут вистачає внутрішнього негативу, ми в ньому існуємо буквально в епіцентрі пи**еця", - каже військовий.

Командир екіпажу аеророзвідки Олександр Карпюк також пройшовся по "диванних експертах".

"Якщо ви вважаєте, що знаєте, як треба воювати на цьому фронті, зобов'язуюсь організувати відношення до 59-ї бригади кожному, хто вважає, що має право це розповідати з дивану. Це просто якийсь неймовірний кугутизм, чотири місяці сидіти та розповідати про злочинні ТЦК, а потім про те, як погано, якщо ухвалять закон про мобілізацію, і зразу після цього треба звалювати з країни, але на цьому тижні всі ці експерти стають стратегами… Тут люди робили неймовірне, щоб втриматись, і точно с*ка не вам оцінювати їхні дії", – резюмував Карпюк.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
266

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодець.
Відповісти
бійцям, які воюють в окопах, ЧЕСТЬ І СЛАВА. пройдемось по тих гімнюках, які все ще стурбовані і колупаються в сраці, як їм "і рибку сєсть і на кол сєсть". по тих гімнюках, які розкрадають допомогу, не забезпечують бійців всім необхідним. пустити на мясо пять штабних крис замість одного кваліфікованого артилериста - невелика різниця. користі з того нуль. артилерист повинен займатись тим, у чому він спец. штабну крису треба спочатку навчити, дати все необхідне, а потім кудись посилати. питання у тому чи доцільно з автоматом воювати проти танка ? ДЕ ЗБРОЯ, ПАРТНЕРИ ВШИВІ ?!!!!!
Відповісти
Все як є насправді.
Відповісти
І що тут "нового" написали? Це усі військові і так усе це знають. Чи після цієї статті хтось став до лав ЗСУ, чи штабні полізли в окопи? Чи депутат пішов на передову? Струс повітря - ось і уся стаття
Відповісти
А так воно і є. Ця бидломаса думає що виживе при будь якому режимі. Створені закони не сприяють захисту держави а сприяють ухилянству.
Відповісти
Ви дійсно вважаєте, що якщо мобілізувати 500 тисяч додатково, видати їм лопати - це дозволить захистити країну?
Відповісти
Що за заголовок?! Авдіївку давно було пора покинути, як і кринки! Зароблісти хрінові
Відповісти
Причому зробити це грамотно, а не так як було. Цю війну виграти кількістю солдатів неможливо, пора це зрозуміти.
Відповісти
Я розумію обурення та злість, але вже давно пора зрозуміти, що цю війну кількістю солдатів ми не виграємо. Потрібно вигадувати щось друге, росіян один хрен більше, це гірка, але правда, скільки у нас не мобілізують, орків все одно буде більше.
Відповісти
Цивільних мобілізувати? І що то змінить? Лопатами воювати, чи ядра запускати з 15 століття? З нашим командуванням ляже пів країни, мобілізація не допоможе
Відповісти
Не бійся, не ховайся і допоможе.
Відповісти
За Що??????????
Шкода людей
Відповісти
Цікаво хто це останнім часом налаштував військових проти власного народу? Всі негаразди на фронті тому що бидло-народ не іде в ТЦК!!!!! А за кого ви ж тоді воюєте? Народ - бидло... земля не ваша і нікоди вашою не буде... жиди продають землю України, а ви , воюючі, її не купите, кишеня не дозволить...Так за що ж ви воюєте??? А може невдачі на фронті це результат про який певні особи воліли би щоб це замовчувалося? ПОДУМАЙТЕ...
Відповісти
Дурдом зачинили?
Відповісти
Цікаво хто це останнім часом налаштував військових проти власного народу? Всі негаразди на фронті тому що бидло-народ не іде в ТЦК!!!!! А за кого ви ж тоді воюєте? Народ - бидло... земля не ваша і нікоди вашою не буде... жиди продають землю України, а ви , воюючі, її не купите, кишеня не дозволить...Так за що ж ви воюєте??? А може невдачі на фронті це результат про який певні особи воліли би щоб це замовчувалося? ПОДУМАЙТЕ...
Відповісти
Цікаво хто це останнім часом налаштував військових проти власного народу? Всі негаразди на фронті тому що бидло-народ не іде в ТЦК!!!!! А за кого ви ж тоді воюєте? Народ - бидло... земля не ваша і нікоди вашою не буде... жиди продають землю України, а ви , воюючі, її не купите, кишеня не дозволить...Так за що ж ви воюєте??? А може невдачі на фронті це результат про який певні особи воліли би щоб це замовчувалося? ПОДУМАЙТЕ...
Відповісти
Заказна стаття! Хто пару днів тому поміняв все військове командування? Змінивши військове командування неможливо за пару днів налагодити ефективну роботу. Наприклад в перший рік правління Зеленського нацбільші державні підприємство зазнали збитків на суму більше 70 мільярдів гривень!
Як людей немає, в системі МВС 370 тисяч працівників, 154 тисячі військових пенсіонерів яким ще не виповнилося 60 років але вони невідомо де перебувають...
В першу чергу система повинна перейти на військові рейки а не чекати поки захід нам надасть допомогу...
Відповісти
Фейсбук - лайно
Відповісти
Я мабуть чогось не знаю?????????То для початку потрібно звернутись до зе зради та влади,там з того бидла не одну армію зібрати можна,досить пиздити, далі мусора їх 786тис якв давали присягу і прстреляні, 2 мільйони військової кафедри,40ка літні пінсіонери в запасі, ікі жили сука на наших податках отримали квартири пільги ,і за наш рахунок кишки набивали,і решта прихлібателей, пора борги віддавати чи думали що сука війни не буде ...Ось де шукати ртеба, а потім простий народ пітягнеться.
Відповісти
Я мабуть чогось не знаю?????????То для початку потрібно звернутись до зе зради та влади,там з того бидла не одну армію зібрати можна,досить пизд...ити, далі мусора їх 786тис які давали присягу і пристреляні, 2 мільйони військової кафедри,40ка літні пінсіонери в запасі, ікі жили су...ка на наших податках отримали квартири пільги ,і за наш рахунок кишки набивали,і решта прихлібателей, пора борги віддавати чи думали що су...ка війни не буде ...Ось де шукати ртеба, а потім простий народ пітягнеться.
Відповісти
Я взагалі би пропонував би по одному бійцю поставити,по точках різних,і де вони,хто з кулеметом,хто з дроном,хто з снайперкою знищував би рашистів...а не всіх докупи збирати,щоб побільше жертв у нас було????
Відповісти
Я взагалі би пропонував би по одному бійцю поставити,по точках різних,і де вони,хто з кулеметом,хто з дроном,хто з снайперкою знищував би рашистів...а не всіх докупи збирати,щоб побільше жертв у нас було????
Відповісти
Как пел Бил ,герой вьетнамской войны:Какое мне дело до всех до вас а вам до меня!!!!
Відповісти
З великою повагою до тих хто воює маю все ж сказати,що кожен верблюд несе свої горби.І може треба спитати у відповідальних де 600 тисяч військових з900 існуючи української армії.А потім всі питання до влади,а не до простих українців.Якщо хтось у владі до цього часу вірить що з являться тисячі добровольців цімо жновладці або тупі,або хворі.
Відповісти
Хлопці які стоять на позиціях їх ніхто нічому не вчив,самі в бою вчилися, а з Авдіівки виходили самотужки ,пішки,рашка в 20 разів переважає всим,хлопці втомлені, їх не міняють на позиціях по два роки, 10 днів відпустки з дорогою,а штабні крист не їздятг на позиці
Відповісти
Правильно, мобілізувати для Авдіївки 150-200 тис. дати їм лопати і вперед, один лопатою ФАБи відбиває, а другий на танк в атаку йде....
Відповісти
За все відповідає командування.
Відповісти
Цивільні тут ні до чого.Почитайте коментарі военних.
Відповісти
Почитайте як пишуть самі військові,хто винен.
Відповісти
Цивільні тут ні до чого.Почитайте коментарі военних.
Відповісти
Цивільні тут ні до чого.Почитайте коментарі военних.
Відповісти
Про депутатів та експертів все правильно. Їм давно пора в ЗСУ
Відповісти
Попав в 10.
Слава Україні і нашим воїнам!
Відповісти
Попав в 10
Слава воїнам і ганьба депутатам!
Відповісти
Нам не дозволяють(поки що) мати і носити особисту зброю і нею захищатись. Це "заслуга" наглухо корумпованої системи МВС.
А отже, нехай це НАВЧЕНЕ МВСсівське кодло у сотні тисяч поголів'я негайно йде захищати Україну!
І зараз це рішення -відповідальність Зеленського!
Відповісти
Наші політики просрали державу і державність, то нехай вони йдуть в окопи і виправляють ситуацію, а я наразі живу гірше чим в раші, і скоро буде в нас Пів.Корея 2, питання: за що я маю гинути? І де ті вояки яких ми утримували 30 років??? В тилу??? Да, вони ховаються за спини селянина і робітника,.. так нехай йде все нахир....
Відповісти
А хто комусь дорікає за втрату Авдіївки? Добре, що більшість залишились живими, хоч і не всі
Відповісти