Відома українська співачка у США розважає публіку російськомовними піснями

38
Відома українська співачка у США розважає публіку російськомовними піснями
Співачка Настя Каменських (NK) продовжує гастролювати Америкою, де виконує свої пісні російською мовою. Відео одного з концертів поділилася українська співачка, суперзірка 90-х Ірчик зі Львова.

Про це пише Главком.

На відео Каменських виконує такі пісні як «Красное вино», «Это моя ночь» та інші хіти, які співачка випускала російською мовою до повномасштабного вторгнення.



Тур Америкою NK був анонсований ще у грудні: виступи планувалися в Нью-Йорку, Маямі, Філадельфії та Лос-Анджелесі та початку травня. Відразу після концертних дат у мережі з'являлись повідомлення, що на концерти Каменських нібито були дуже низькі продажі квитків, а деякі взагалі були скасовані.

Проте Каменських продовжила гастролі Америкою. У її Instagram вона також постить світлини із Мексики, де активно рекламує нову пісню Moloko. До слова, за цю пісню співачка отримала чималу порцію гейту.

Зазначають, що раніше Каменських допускала виконання російськомовних пісень. В інтерв'ю Маші Єфросининій вона заявила: «Якщо ми знаходимося в Україні – звичайно ні. Якщо ми говоримо про закордонні концерти... Російською мовою говорить дуже багато інших національностей. У мене є друзі, наприклад, вірмени. Вони не розуміють українську. Звичайно, я з ними говорю мовою, якою ми можемо конектитися».
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-95

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нічого дивного-вона кацапка з українським паспортом.
Відповісти
Згідна з вами!
Відповісти
Вона КОЗА
Відповісти
Ні, вона курка мокра
Відповісти
це як у всіх москалів -нічого українського
Відповісти
Яка вона гидка, разом зі своїм потапом ніколи не подобалась.
Відповісти
Вона просто чудова актриса, на камеру вміє розплакатись, але в душі кацапка. Завжди такою була((.
Відповісти
Вона українка, а не кацапка. Ви щось плутаєте
Відповісти
Вона кацапка ментально
Відповісти
Давно її з концертів в Україні гнали?
Відповісти
Там тільки бабло у голові, як і у Потапа
Відповісти
Одна справа розмовляти з друзями з інших країн які не розуміють українську мову, а інша виконувати пісні на мові окупантів. Не знаю як інші, но я слухаю іноземну музику котра мені подобається навіть не розуміючи про що вона. Кого буде цікавити про що вона співає то це легко зробити в наш час.
Відповісти
Одна справа розмовляти з друзями з інших країн які не розуміють українську мову, а інша виконувати пісні на мові окупанта. Не знаю як інші, но я слухаю іноземну музику котра мені подобається навіть не розуміючи про що вона. Кого буде цікавити про що пісня то це легко дізнатись в наш час.
Відповісти
Не існує мови окупанта. Це придумали для каструль
Відповісти
Нас зросійщують все життя, українську мову знецінють, а ви людей які не хочуть втрати свою ідентичність каструлями називаєте. Вас тоді як назвати?
Відповісти
це ти на фронті скажеш , коли будеш в темноті на своїх виходити, я хочу почути якою ти мовою будеш себе ідентифікувати! українською чи окупанською! тільки пізданеш щось по кацапськи зразу здохнеш пес!
Відповісти
И что с этого, что поет! Весь бизнес в Киеве ориентирован на русскоязычных! А кто купит Украину со всеми ее долгами, привезет свое населегие, и если это будет Россия, будем и на русском разговаривать, а если Китай - на китайском, тоже, не плохо!
Відповісти
Ти мабуть з мордору. А якщо ні , то скоренько, бігом за своїм корабликом!
Відповісти
Де це в Києві щось на кацапськомовних орієнтовано? Не лізь в розмову, кацап
Відповісти
Це гримуча суміш кацапки і ще з кимось, придивіться уважніше...Призвіще в школі Жмур. Потапові пара. Там де гроші , там і батьківщина.
Відповісти
Та піхуй ваше на настюху капустяньську
Вспомните как её мужинек снимал штанишки на музтв. У этих тварей только бабки на первом месте ни чести ни достоинства
Відповісти
Прошмандовка кацапська, на початку війни попіарилася піснею " червона калина " . Хто взагалі ходить на їх концерти ? Гнати їх треба до кацапії .
Відповісти
Пристосуванці, як і більшість того шобла.
Відповісти
Та якось по барабану, що воно там виплітає!!!
Відповісти
А послати її вслід за кацапським кораблем не пробували?
Відповісти
Гадюка
Відповісти
Щоби вони на концерті в Кобзона співали і скакали ті чорти в трусах,вони ж за бабло матір рідну продадуть і все і всіх.В нас біди повно і люди гинуть і захисники,а ці потвори горланять,щоби роти закрив Господь.
За все відповідь буде
А поки що жирують,як ми плачемо,але може ми і пошішимось колись.
Відповісти
Щоби вони на концерті в Кобзона співали і скакали ті чорти в трусах,вони ж за бабло матір рідну продадуть і все і всіх.В нас біди повно і люди гинуть і захисники,а ці потвори горланять,щоби роти закрив Господь.
За все відповідь буде
А поки що жирують,як ми плачемо,але може ми і пошішимось колись.
Відповісти
На якому хоче, на такому хай і співає. Не ваше діло шось їй розказувати. Слідкуйте за собою, або за сусідом якщо ніхрен робити. Причому я впевнений, що пишуть люди які не були і не будуть в неї на концерті. Так шо не подобається, зараз є кого послухати.
Відповісти
Справа в тому, що вона має пряме відношення до української культури, тому, що є українською співачкою.З таких відомих людей в різних галузях інші народи формують своє уявлення про Україну. І якщо під час повномасштабної війни московії проти України вона співає закордоном мовою окупантів, катів та вбивць її власного народу, причому за ради грошей, то її ставлення, "любов та повага" до рідної країни і народу відразу зрозумілі. Вона - громадянка України і публічна особа. Тому її поведінка,вчинки та висловлювання як в Україні так і закордоном мають значення.
Відповісти
Ви дійшли вже до повного маразму. Концерти, це творчість. Немає нічого злочинного в тому, щоб пісні виконувалися різними мовами. В них немає закликів чи образ? То мова виконання не важлива.
Відповісти
Щоб залагодити свою провину ой ні, щоб довести свою відданість УКРАЇНІ, хай зробить турне по росії з УКРАЇНСЬКИМИ ПІСНЯМИ В УКРАЇНСЬКОМУ ВБРАННІ.
Відповісти
Говори і співай українською або англійською мовами, ці мови раю, не розуміють мову, перекладач в телефоні будь ласка.
Відповісти
Говори і співай українською або англійською мовами, ці мови раю, не розуміють мову, перекладач в телефоні будь ласка.
Відповісти
Що Каменських, що Потап після 24.02.2022 - їх треба забути і тупо ігнориити, війна для них була на Мальдивах, коли ми захищали Маріуполь. Просто тварі.
Відповісти
Просто тварі
Відповісти
Ну а що ви хотіли? Як актриса і співачка з України, вона все правильно робить. Бачу тут в коментарях є не задоволені?? Ну то просто заздрять світовій славі, то є такі, вічно ображені на весь світ - бидло як поляки називали весь час. Що ви голову піднімаєте? Вам до Каменських як до неба, тільки пез*іти можете))
Відповісти
В коментарях старі жаби і повії та пара гомесвв
Відповісти