Експерт назвав можливі дати нового удару рф по Україні

0
Експерт назвав можливі дати нового удару рф по Україні
Росія має ресурс для нових масованих атак по Україні із застосуванням ракет і дронів найближчим часом.

Як зазначив у коментарі РБК-Україна керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, у окупантів є запас на дві масштабні атаки, не виключено, що вони планують їх на новорічні свята.

"Я думаю, що вони готуються одну здійснити ближче до Нового року. Або навіть в новорічну ніч. І друга буде через 7-10 днів після Нового року", - припускає Мусієнко.

Він вважає, що напередодні інавгурації новообраного президента США Дональда Трампа росіяни будуть застосовувати максимум своїх ресурсів. Потім вони можуть взяти паузу і відовити удари наприкінці січня - на початку лютого.

Він зауважив, що існують ознаки, які вказують на підготовку ворога до можливих масованих обстрілів.

"По-перше, розвідувальна інформація. Друге - це ознаки з авіацією. Тобто борти переміщуються за лінією в "Енгельс" або навпаки. Можна помітити по тому як прибувають борти, які підвозять ракети", - пояснив Мусієнко.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».