Над Волинською областю пролетів російський літак

0
Над Волинською областю пролетів російський літак
У небі над трьома західними областями, зокрема над Волинню, помітили російський літак, який летів із Москви.

Про це свідчать дані порталу Flightradar24, пише Телеграф.

Рейс THY3CE/ТК418 авіакомпанії Turkish Airlines вилетів із Москви, та перетнув повітряний простір України. За даними Flightradar24, борт міг пролетіти спочатку Білорусь, а потім перетнути Україну.



На карті помітно, що авіація пролетіла над Волинською, Львівською, Тернопільською, Івано-Франківською, Закарпатською областями. Політ літака, за даними Flightradar24, міг виглядати так:



Варто зазначити, що повітряний простір над Україною було закрито після початку російського вторгнення, а тому цивільні повітряні судна використовують альтернативні маршрути через ризик бути збитими системами ППО. Однак моніторингові сервіси регулярно фіксують пасажирські літаки над різними українськими областями.

Причин їх появи може бути кілька: передача спотворених даних про місцеперебування літака, збої в роботі наземних приймальних станцій, перешкоди в роботі GPS, активне використання РЕБ або проблема обробки даних у сервісі Flightradar.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні