РФ може спричинити масштабну екологічну катастрофу в Україні: у чому причина

0
РФ може спричинити масштабну екологічну катастрофу в Україні: у чому причина
Росіяни можуть спровокувати екологічну катастрофу, почавши видобуток цирконію на тлі розмов про корисні копалини в Україні.

Про це розповів керівник Центру вивчення окупації, ексрадник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в етері Еспресо.

"Ситуація містить значні ризики. У районі селища Нікольське, що за 18 км від Маріуполя, є великі запаси цирконію. Це унікальні поклади з точки зору їхньої цінності, вони знаходяться майже на поверхні, і для видобутку не потрібні значні фінансові вкладення. Раніше вже були спроби розробки цих родовищ, що спричинило своєрідну "революцію" під Маріуполем. Є побоювання, що росіяни можуть розпочати незаконний видобуток або навіть запропонувати ці ресурси Сполученим Штатам", - повідомив він.

Це створює загрозу масштабної екологічної катастрофи, яка й без того розгортається в Маріуполі, зокрема у сфері водопостачання, зауважив Андрющенко.

"Якщо такі роботи почнуться, це може завдати непоправної шкоди всьому регіону Приазов’я — від Маріуполя до Бердянська", - додав ексрадник міського голови Маріуполя.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні

 
0
113343