Волинянин незаконно наловив риби на 60 тисяч гривень

0
Волинянин незаконно наловив риби на 60 тисяч гривень
Волинянин постане перед судом за незаконний лов риби на понад 60 тисяч гривень.

Про це пише Волинська обласна прокуратура.

Прокурори Луцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно 62-річного жителя села Цегів Луцького району, який незаконно займався рибним добувним промислом та спричинив значну шкоду за допомогою заборонених знарядь лову (ч. 2 ст. 249 КК України).

За даними слідства, чоловік 11 листопада 2024 року розставив риболовецькі сітки в Мар'янівському водосховищі. Наступного дня він був затриманий працівниками Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Волинській області, а незаконний улов, оцінений у понад 63 тисячі гривень, був вилучений.

Обвинувачений щиро покаявся у скоєному і незабаром постане перед судом.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні