У Волинській колонії ув'язнені організували шахрайську мережу

0
У Волинській колонії ув'язнені організували шахрайську мережу
20 березня, за підтримки спецпризначенців та оперативної служби Маневицької виправної колонії (N42), поліцейські провели санкціоновані обшуки в установі. Під час обшуків були вилучені мобільні телефони, SIM-картки та інші речові докази, що підтверджують причетність ув'язнених до шахрайських схем.

Про це інформує Сектор комунікацій поліції Волинської області.

Кілька засуджених, переважно з Запорізької та Волинської областей, організували фіктивні оголошення про надання неіснуючих послуг, включаючи інтимні послуги та роботу в інтернеті. Шахраї, увійшовши в довіру, виманювали гроші через онлайн-банкінг, отримували доступ до персональних даних та перераховували кошти на картки, призначені для цієї мети.

Протягом двох місяців їхня діяльність призвела до численних потерпілих, які втратили сотні тисяч гривень. Шахраї спокусили людей, пропонуючи нереальні послуги, що призвело до фінансових втрат.

Завдяки злагодженій роботі поліцейських та оперативних служб, ця шахрайська схема була припинена. Тепер зловмисники, які вже відбувають покарання за інші злочини, отримають додаткові терміни за шахрайство та незаконні операції з електронними засобами.

Прокуратура вже готує підозри щодо вчиненого злочину.



Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні