Ввечері на заході України пролунав вибух

0
Ввечері на заході України пролунав вибух
В Ужгороді поліцейські встановили особу чоловіка, який ввечері 1 квітня підірвав на вулиці Загорській імітаційно-тренувальну гранату.

Про це повідомили в поліції Закарпаття.

Гучний вибух пролунав поблизу багатоповерхівки, налякав мешканців, але, на щастя, ніхто не постраждав. Під час огляду території правоохоронці знайшли залишки імітаційної гранати, яка не містить вибухових речовин і вільно продається.

Згодом встановили, що до події причетний 56-річний ужгородець. Зараз поліція вирішує, яку правову кваліфікацію надати інциденту та як саме притягнути чоловіка до відповідальності.



Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні