На заході України пенсіонер втратив 43 тисячі гривень: що сталося

0
На заході України пенсіонер втратив 43 тисячі гривень: що сталося
У Івано-Франківську 64-річний чоловік став жертвою банківських аферистів, які продовжують активно діяти на території Прикарпаття.

Про це інформує поліція Івано-Франківської області.

До пенсіонера зателефонував незнайомець, який представився працівником банку. Псевдоспеціаліст повідомив про нібито підозрілі транзакції на банківській картці чоловіка та переконав його, що кошти на рахунку перебувають під загрозою.

Щоб "захистити" гроші, шахрай попросив потерпілого продиктувати коди, що надійшли в SMS. Чоловік повірив словам афериста та виконав його інструкції.

Як результат — з рахунку заявника було списано 43 тисячі гривень.

Слідчі внесли інформацію про інцидент до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 190 ККУ — шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою осіб.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні