Поштарка обікрала пенсіонерів на мільйон гривень

0
Поштарка обікрала пенсіонерів на мільйон гривень
У Рівненській області викрили схему привласнення бюджетних коштів: екскерівниця одного з поштових відділень незаконно заволоділа понад 1,7 мільйона гривень.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Слідство встановило, що мешканка Зарічненської громади підробляла документи про видачу пенсій громадянам, фактично не передаючи їм гроші. Перший епізод стосувався понад 600 тисяч гривень.

Жінку було відсторонено від посади, однак згодом, скориставшись довірою працівників відділення та під приводом допомоги в роботі, вона знову отримала доступ до коштів. У такий же спосіб вона привласнила ще понад 1,1 мільйона гривень.

Під час розслідування частину коштів — 600 тисяч гривень — підозрювана вже повернула. Наразі прокуратура подала клопотання до суду щодо арешту її майна для подальшої конфіскації з метою відшкодування збитків.

Їй інкримінують привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, поєднане з підробленням документів. Максимальне покарання, яке передбачає закон, — до 8 років позбавлення волі з додатковою забороною обіймати посади до трьох років.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні