В Україні різко дорожчає долар: у чому причина

0
В Україні різко дорожчає долар: у чому причина
Курс євро в Україні продовжує зростати майже тиждень. Якщо минулого вівторка він становив 44,71 гривні за один євро, то в понеділок, 14 квітня, за один євро просять уже 46,91 гривні.

Про це йдеться в офіційних даних, оприлюднених на сайті Національного банку України, пише Телеграф.

Причиною такого різкого подорожчання є торгівельна війна президента США Дональда Трампа, яка змусила засумніватися у ролі долара як стабільної валюти.

"Наприкінці минулого тижня єдина європейська валюта досягла найвищого рівня за три роки, оскільки економічна невизначеність, спричинена тарифною політикою США, поставила під сумнів традиційну роль долара як притулку", — сказано у матеріалі Bloomberg.

При цьому аналітики зазначають, що це зростання євро є найшвидшим за останні півтора десятиліття. Своєю чергою трейдери очікують, що європейська валюта може досягти показника 1,2 долара.

Нагадаємо, українцям доплатять 590 гривень до пенсії: кого торкнуться зміни.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні