У Львові чоловік отримав смертельні травми після зіткнення із потягом

0
У Львові чоловік отримав смертельні травми після зіткнення із потягом
Трагічний інцидент стався 25 квітня близько 22:40 неподалік залізничної платформи на території 5-го парку у Львові.

Про це повідомила поліція Львівської області.

За попередньою інформацією правоохоронців, потяг сполученням «Перемишль–Запоріжжя» здійснив наїзд на чоловіка, який лежав на коліях. Загиблим виявився 52-річний мешканець Львівського району.

Від отриманих травм постраждалий загинув на місці події.

За фактом трагедії слідчі поліції Львівського району відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 276 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту). Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Наразі правоохоронці з'ясовують усі обставини події.







Раніше ми писали, що відома українська блогерка зізналась, що хотіла покінчити з життям.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні