«Військовий» збирав кошти на сайті знайомств: про що мова

0
«Військовий» збирав кошти на сайті знайомств: про що мова
24-річного мешканця Хмельницького обвинувачують у неодноразовому шахрайстві, вчиненому шляхом обману через фейковий акаунт на платформі знайомств. Обвинувальний акт щодо чоловіка скеровано до суду.

Про це повідомила прокуратура Хмельницького.

За даними слідства, у 2023 році, не маючи стабільного доходу, зловмисник створив фіктивний профіль, в якому видавав себе за військовослужбовця одного з підрозділів Збройних Сил України. Для більшої переконливості він використовував фотографії іншого чоловіка у формі.

У результаті його дій троє жінок стали жертвами обману — вони протягом певного часу переказували кошти на банківський рахунок афериста. Загалом йому вдалося привласнити майже 67 тисяч гривень, які витрачав на особисті потреби.

Згідно з українським законодавством, чоловікові загрожує до трьох років позбавлення волі.

Раніше ми писали, що жінка втратила майже 300 тисяч гривень через «допомогу» ЗСУ.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні