У Рівненській області двоє чоловіків зривали мобілізацію через Telegram

0
У Рівненській області двоє чоловіків зривали мобілізацію через Telegram
Служба безпеки України викрила двох жителів Рівненської області, які через Telegram-канал здійснювали інформаційну діяльність із зриву мобілізації.

Про це повідомили в управлінні служби безпеки України в Рівненській області.

Чоловіки, віком 53 та 39 років, публічно закликали ухилятися від призову та поширювали інформацію про місця вручення повісток військовозобов’язаним.

Правоохоронці провели обшуки й вилучили у зловмисників мобільні телефони з доказами протиправної діяльності.

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури справу передано до суду за ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності Збройних сил та інших військових формувань в особливий період).

Фігурантам загрожує до восьми років позбавлення волі.

Раніше ми писали, що в українському місті чоловік вистрибнув з вікна ТЦК та загинув.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні