Відому українську акторку запідозрили у романі з Цимбалюком: вона вуідреагувала

0
Відому українську акторку запідозрили у романі з Цимбалюком: вона вуідреагувала
Українська акторка Олена Світлицька відреагувала на чутки про те, що між нею та Тарасом Цимбалюком романтичні стосунки.

У програмі "По хатах" вона розповіла всю правду, пише УНІАН.

За словами Олени, вони з Тарасом справді проводили разом багато часу, адже вони не тільки колеги, а й друзі. Однак роману між ними немає.

"Ми колеги, ми дійсно багато часу проводили разом. Ми класно дружимо, спілкуємося. Ми знімали дуже багато різних відео, багато подорожували разом. Звичайно, у нас є якісь теплі близькі дружні стосунки", - запевнила артистка.

Вона додала, що має шанувальників, які приділяють їй увагу та дарують подарунки, однак розголошувати про них вона не хоче. За її словами, тільки після весілля громадськість дізнається, хто її обранець.

"Я не можу говорити про це відверто, тому що я нікому не належу. У мене офіційно немає жодних стосунків. Але те, що мені дарували подарунки, те, що мені приділяли багато уваги - так, це правда", - додала актриса.

Нагадаємо, відомий український актор розлучився з дружиною під час війни.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні