Військовий ЗСУ вкрав БТР і поїхав додому: йому загрожує ув'язнення

0
Військовий ЗСУ вкрав БТР і поїхав додому: йому загрожує ув'язнення
Сумський районний суд виніс вирок військовослужбовцю, який у січні 2025 року самовільно залишив частину та поїхав додому на бронетранспортері. Його засудили до семи років позбавлення волі за дезертирство та незаконне заволодіння військовою технікою.

За матеріалами ДБР, чоловік обіймав посаду водія спецтехніки.

Під приводом заправки БТРа він виїхав з частини, прихопивши автомат, і вирушив на Полтавщину. Подолавши кількасот кілометрів дорогами загального користування, військовий залишив бронетранспортер на узбіччі неподалік села, а сам пішов спати в лісосмугу.

Правоохоронці затримали його в найкоротші терміни. Викрадену техніку та зброю повернули до військової частини.

У справі працювали ДБР, військова служба правопорядку та СБУ.



Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».