Підтвердили загибель військового з Волині, який рік вважався зниклим

0
Підтвердили загибель військового з Волині, який рік вважався зниклим
Війна забрала життя захисника із селища Голоби Щура Михайла Вікторовича.

Про це повідомили у громаді.

Волинянин з 13 липня 2024 року вважався зниклим безвісти за особливих обставин під час захисту Вітчизни. Михайло був командиром відділення інженерно-саперного взводу аеромобільного батальйону і вбитий рашистами в районі н.п. Максимільянівка Донецької області.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника, поділяємо їх скорботу», – висловлюють співчуття у громаді.

Для вшанування пам’яті військовослужбовця просять обмежити проведення розважальних заходів і приспустити Державні прапори з чорними стрічками 13 липня 2025 року, який оголошено в громаді Днем жалоби.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».