Внаслідок обстрілу загинув Герой з Волині

0
Внаслідок обстрілу загинув Герой з Волині
Копачівська громада повідомила про загибель на війні з російським загарбником захисника України, жителя с.Башова Андрія Васильовича Брилюка, 1989 року народження.

Військовий Брилюк Андрій Васильович загинув 11 липня 2025 року внаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту України у районі н.п. Петропавлівка Куп'янського району Харківської області.

В громаді оголошено триденну жалобу з 14 липня 2025 року.

Про чин похорону загиблого буде повідомлено пізніше.



Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».