На заході України стався конфлікт між ТЦК і місцевими жителями: що відомо

0
На заході України стався конфлікт між ТЦК і місцевими жителями: що відомо
У селі Микуличин Яремчанської громади стався конфлікт між співробітниками Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) та місцевими жителями. Правоохоронці розпочали розслідування події.

Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області.

23 липня близько 08:35 поліцейські зупинили чоловіка для перевірки документів. Однак чоловік спробував втекти, але був швидко затриманий.

Під час затримання до місця події підійшли місцеві мешканці, які почали суперечку з правоохоронцями. Поліцейські провели з ними роз’яснювальну бесіду, після чого конфлікт вдалося врегулювати.

Наразі триває перевірка обставин інциденту. На місці працювала слідчо-оперативна група, яка встановлює усіх причетних до порушень.

Раніше ми писали, що на заході України відбувся «протест проти ТЦК»: що кажуть у поліції.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».