Трамп розкрив справжню мету зустрічі з Путіним

0
Трамп розкрив справжню мету зустрічі з Путіним
Американський президент Дональд Трамп заявив, що не планує обговорювати поділ територій України під час зустрічі з Володимиром Путіним на Алясці. Основною метою переговорів, за його словами, є досягнення припинення вогню.

Про це Трамп повідомив під час розмови з європейськими лідерами та українським президентом Володимиром Зеленським, пише ТСН.

За інформацією співрозмовників видання, Трамп наголосив, що обговорення обміну землями не входить до порядку денного, проте зустріч з Путіним необхідна для того, щоб зупинити активні бойові дії в Україні.

Європейські лідери та очільник США погодилися, що припинення вогню має бути досягнуто до початку мирних переговорів. Представники єврочиновників зазначили, що Трамп налаштований реалістично, але рішуче щодо результатів зустрічі.

Джерела додали, що у разі відмови Кремля від припинення вогню Трамп готовий запровадити нові санкції проти РФ. Також сторони погодили, що Україна повинна брати активну участь у будь-яких обговореннях і сама вирішувати, на які територіальні поступки готова піти.

Європейські лідери, за словами співрозмовників NBC News, оцінили плани Трампа позитивно, підкресливши, що пріоритетом є припинення вогню. Водночас наголошується, що території України не обговорюватимуться без участі Києва.

Своєю чергою, Трамп охарактеризував телефонну розмову з європейськими партнерами як «дуже гарну» і припустив, що після зустрічі з Путіним може відбутися ще одна зустріч за участю Зеленського.

«Велика ймовірність, що буде друга зустріч, яка буде продуктивнішою за першу, адже спершу я планую з’ясувати, де ми перебуваємо і що робимо. Якщо вони погодяться, ми проведемо швидку другу зустріч між Путіним, Зеленським і мною», — заявив президент США.

Трамп також попередив, що Росія зіткнеться з серйозними наслідками, якщо Путін не погодиться на припинення війни.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».