У Луцьку померла вчителька школи

0
У Луцьку померла вчителька школи
У Луцькій гімназії №19 повідомили сумну звістку: 1 вересня відійшла у вічність Глива Людмила Костянтинівна, чудова людина й віддана вчителька початкових класів, яка присвятила школі все своє життя.

Про це повідомили на сторінці гімназії.

Вона була першою наставницею для сотень дітей, відкривала їм світ знань, навчала читати, писати, робити перші кроки до мрій. Її терпіння, доброта та невичерпна любов до дітей перетворювали уроки на справжню подорож, де кожен учень відчував підтримку й віру в себе.

Людмила Костянтинівна вміла не тільки навчати, а й виховувати – добротою, прикладом і щирим серцем. Для багатьох вона назавжди залишиться першою вчителькою, яку згадують із теплом та вдячністю.

Вчора, 1 вересня, о 20:00 у церкві Святої Катерини (вул.Ветеранів 1А) розпочалося заупокійне богослужіння. Про чин похорону повідомлять пізніше.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».