Ці прилади потрібно вимикати з розеток щовечора

0
Ці прилади потрібно вимикати з розеток щовечора
Деякі електроприлади споживають енергію навіть у вимкненому стані, і залишати їх підключеними до мережі цілу ніч або день не рекомендується.

Про це інформує ресурс Union Rayo, пише УНІАН.

Природньо, що вдома більшість із нас почуваються у безпеці, та деякі прилади насправді можуть завдавати чимало шкоди. І мова не лише про рахунки за світло.

"Залишаючи смартфони, планшети, телевізори, вентилятори та будь-які інші пристрої, які ви маєте вдома, підключеними до мережі всю ніч або весь день, ви завдаєте собі шкоди, але не відразу це помічаєте. Таким чином ви споживаєте електроенергію, пошкоджуєте зарядний пристрій і навіть ризикуєте безпекою свого будинку", – йдеться у матеріалі.

Справа в тому, що коли ці прилади залишаються підʼєднаними до мережі, але не використовуються, вони споживають так звану "фантомну енергію". За даними іспанського Інституту диверсифікації та економії енергії (IDAE), до 11% електроенергії, що споживається в домогосподарстві протягом року, припадає саме на цю "фантомну енергію".

Стверджується, що відключення таких пристроїв від мережі дозволить заощадити до 5% на електриці щомісяця. Крім того, якщо говорити про зарядні пристрої, то коли вони підключені до мережі, вони нагріваються. Як наслідок – вони пошкоджуються. В гіршому випадку це може спровокувати пожежу.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».