Якою насправді буде зима в Україні

0
Якою насправді буде зима в Україні
Інформація про нібито холодну зиму в Україні не відповідає дійсності.

Про це заявив синоптик Віталій Постригань.

За його даними, прийдешня зима з високою ймовірністю дуже схожа на зими останніх років.

"Підстав для панічних настроїв немає, бо науково обґрунтованих і підкріплених відповідними методиками прогнозів на такий тривалий період - не існує. Все ж, зима – холодний період зі своїми атрибутами та погодними сюрпризами. Тому зимою буде зима і морозна погода, навіть зі снігом - тут не аномалія", - каже експерт.

За його словами, за останні 5 років ми могли забути про холоднечу, бо зимові температурні мінімуми не перевищували -10º...+15º, за виключенням 2021 року, коли у січні та лютому було до -22º.

"То ж ще раз - паніка не потрібна, а зимою буде зима і з високою ймовірністю дуже схожа на зими останніх років", - резюмував експерт з погоди.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».