На Волинь востаннє повернеться загиблий Герой: просять створити живий коридор

0
На Волинь востаннє повернеться загиблий Герой: просять створити живий коридор
На Волинь «на щиті» повертається до рідної домівки наш Герой-захисник - Олександр Володимирович Пальшин. Він віддав своє життя, захищаючи незалежність, свободу та спокій України.

Про це інформує Оваднівська громада.

У п'ятницю, 17 жовтня відбудеться прощання із Героєм.

О 10:00 жалобний кортеж вирушить від моргу міста Володимир і попрямує до рідного дому Захисника у селі Овадне, вул. Молодіжна, 36, кв. 2.

О 11:00 відбудеться відспівування Героя біля його будинку, після чого траурна процесія вирушить до храму села Овадне, а далі — на місцеве кладовище.

Вічний спочинок Герой знайде на кладовищі рідного села Овадне.

Просять жителів громади долучитися до коридору пошани, щоб гідно вшанувати пам’ять нашого Захисника, який поклав життя за Україну та свій народ. У громаді оголошено триденну жалобу за загиблими Героями.



Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».