Відому українську акторку вигнали з театру після 32 років роботи

0
Відому українську акторку вигнали з театру після 32 років роботи
Народна артистка України Лариса Кадирова розповіла про своє звільнення з Національного українського драматичного театру імені Івана Франка, де пропрацювала 32 роки.

Про це акторка розповіла виданню "Главком".

Вона підтвердила, що більше не є частиною театральної трупи театру Франка. І, виявляється, артистка пішла не з власної волі, а через непорозуміння з керівництвом. Лариса Кадирова говорить, що її викликали на бесіду і сказали, що звільняють. Та акторка пішла на випередження і сама написала заяву.

"Тобі дають наказ і кажуть: підпишіть, що від такого-то числа ви у театрі не працюєте… Я сказала, що не буду підписувати. Сказала, що напишу заяву, бо сама йду від вас", - зізналась акторка.

До речі, Лариса Кадирова також розповіла, яка доля спіткала гендиректора театру Михайла Захаревича, який і підписував заяву про її звільнення. Зокрема, згодом чоловік теж залишився без своєї посади.

"Не знаю, з чим це пов'язано, але те, як він зі мною та з іншими вчинив, потім наздогнало його самого", - підсумувала артистка.

Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».