Під час футбольного матчу раптово помер тренер

0
Під час футбольного матчу раптово помер тренер
У понеділок, 3 листопада, відбулися чергові матчі чемпіонату Сербії з футболу. Закривав програму 14 туру місцевої Суперліги поєдинок Младост Лучани – Раднічки 1923.

Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на Telegraf.

Гості забезпечили собі комфортну перевагу вже в перші дев'ять хвилин зустрічі, забивши два м'ячі. Проте цю гру так і не було завершено через трагічні обставини.

Що сталося під час матчу Младост Лучани – Раднічки 1923?
У середині першого тайму стало погано наставнику гостей Младену Жижовичу. Він раптово знепритомнів біля лави запасних своєї команди.

Медики миттєво почали надавати першу допомогу та намагалися реанімувати 44-річного тренера. Після цього його терміново доставили до місцевої лікарні.

Попри всі зусилля лікарів, врятувати боснійського спеціаліста не вдалося. В цей час матч продовжувався, але його було негайно зупинено, коли стало відомо, що життя тренера обірвалося.

Після повідомлення про смерть тренера гостей гравці обох команд були шоковані від почутого. Вони упали на газон і не стримували емоцій на футбольному полі.



Підписуйтесь на наш Facebook та Telegram-канал , щоб бути в курсі найважливіших подій.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: без коментарів
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2025. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».